Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat akik több műszakos munkarendbe dolgoztok? Főleg ha délutánosok vagytok és jól kihajtottátok magatokat? Nekem a jóga ami jól esik ilyenkor.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, úgy érted, hogy a mozgásra, sportra hogy vesszük rá magunkat. A GYES előtt állandó délutános voltam, majdnem minden nap este 10 körül értem haza. Olyankor én már sehogyan sem, még jóga sem. Igyekeztem ezt inkább délelőtt megoldani, bár az mindig vészes, hogy netán egy jól sikerült jóga utáni meditációba bele is alszom, aztán lehet rohanni. Amúgy alapvetően lusta vagyok, minden alkalomhoz rendesen fel kell pörgetnem magam, hogy belefogjak. Persze csak elkezdeni nehéz...
2009. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jelmondatom amit ilyen helyzetekben elmondok: Megcsinálom mert muszáj!
2009. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éjszakás és délelöttös műszak után könnyebben belevágok a tornába.Csak a délutánosba nehéz már nagyon várom a 7végét hogy bepótoljam.
2009. okt. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!