Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? Kicsit hajlékony vagyok, tudok kézenállni, fiús alkatom van. Olyan sportot szeretnék űzni, ahol nem előírás a hosszú haj. Régebben néptáncoltam. Valami modern táncra járnék.14/l

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 15:57
 1/5 anonim válasza:
Hát nem kötelező a hosszú haj a táncokhoz, csak 1-2 tánchoz, de ha fiús alkatod van arra úgysem kell járnod, vagy nem érvényesülnénl. Szóval HIP-HOP. Ahhoz is kell néha hosszabb haj, de nem olyan hosszú. Mennyire rövid a hajad?
2013. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még hosszú, olyan hónaljig érő. Csak tervezem a rövidet.
2013. jún. 30. 12:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a hip hop-ra gondoltam, csak nem voltam benne biztos. Köszi a válaszodat
2013. jún. 30. 12:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és bubira vágatnám.
2013. jún. 30. 14:13
 5/5 anonim válasza:
URISTEN ? NE NE NEEEEE !!! KÖNYÖRGÖM NEKED NE VÁGASD LE A HAJAAAAD!!!! én a derekamig érő hajamat levágattam a fülem aljáig és 8 év után is azt siratoom.. meg fogod bánniiii.:|||||||||||||||||||||
2013. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!