Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volna önként vállalkozó? Ki...

Volna önként vállalkozó? Ki tanít meg engem táncolni, hogy teljesüljön ez a régi vágyam?

Figyelt kérdés
Nagy álmom, hogy megtanuljak táncolni, elsősorban latin táncra gondolok, de bármilyen könnyed táncot szívesen elsajátítanék. Sajnos nincs rá anyagi lehetőségem, és nem is olcsó, így kellene segítség. Szombathely-Kőszeg vonzáskörzetében várom azok jelentkezését, akiknek volna energiájuk, türelmük és kedvük egy kedves és igazán vidám lányt oktatni. Válaszokat privátban is várok...s nagyon köszönöm annak, aki felfigyel rám.

2013. júl. 4. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, találsz-e itt ilyet, ezt tanácsolnám:

Kezdd el figyelni a táncos eseményeket a környéken! Szombathely nagy táncos múltú város, számos tánciskola és táncos rendezvény van. Épp most volt az állami párválasztós bigyó, tánc világnapja, ezek biztosan ingyenes rendezvények voltak.

Kicsit ráguglizol, frisss.hu, ilyeneken tucatszám vannak táncos infók. Ott összefuthatsz ilyen helyekkel és emberekkel, ott nagyobb eséllyel indulhatsz. Tánciskolákban lehetnek ingyenes bemutató órák, elképzelhető hogy lesz tánciskolák éjszakája program ott is, stb... Kezdj el nyüzsögni ilyen területen, előbb-utóbb sikerülni fog!

2013. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy tipp, ha van szabadidőd: a tánciskoláknál elképzelhető, hogy tudnál "dolgozni". Nem pénzért, hanem kis önkénteskedésként recepciósként, szervezőként, akár néha benézel órákra, vagy megegyezel velük, hogy hadd tanulj te is cserébe. Ha ott vagy "bent", akkor már sokkal egyszerűbb. Nézd meg mikor vannak nyitva, menj oda egy fél órával előbb, és érdeklődj! :)
2013. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudom ki :) A youtube! :)

Énis onnan tanultam a táncot :)

http://www.youtube.com/watch?v=xU3wqQEsE-k

Sok gyakorlás és keress egy partnert! :) Akivel közösen gyakorolhattok mivel ez társas tánc

2013. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, youtube-ról nem fog megtanulni táncolni. Társastáncot biztosan nem.


A legjobb esélye, ha elmegy egy klubba ahol ilyen táncokat táncolnak és megismerkedik valakivel.

2013. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!