Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten (főleg a pesti...

Budapesten (főleg a pesti oldal) hol van olcsón zumba és flabélos edzés?

Figyelt kérdés
A zumbát 1000 ft/alkalom körül gondoltam. A flabélosban nincs túl nagy tapasztalatom, mert most kupont vettem, hogy kipróbáljam, de nem lenne baj, ha 1500 körül lenne egy alkalom.
2013. júl. 5. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A két legértelmetlenebb edzést keresed. MIÉRT?
2013. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hadd döntsem már el én, hogy mit szeretnék csinálni. ismerem a képességeimet, nem fogok hajnalban lemenni futni 10 km-t, azt itthoni tornázást megunom max 1 hónap alatt, a konditerembe meg nem fogok kínlódni és bohóckodni.


a flabélos meg nem speedfitness. ott rezeg a gép és neked kell csinálni a gyakorlatokat. a zumba mint tánc meg nem értem miért hülyeség. ennyierővel a salsa meg az összes tánc hülyeség?

2013. júl. 5. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:

A zumba nem hülyeség, csak általában legalább annyira ízületkárosító egy nőnek mint a futás. Jobbat érdemelsz.. szerintem.


A falbélos rezeg, csak ettől még többet érnél ha otthon olvasnál. Mert mint edzés nincs értelme. Edzésnek a flabélos sem nevezhető.


Jóga, Pilates, önvédelmi edzések, Qigong, erősítő edzések..


Csináld amit akarsz, csak sz.ar hogy a nők jellemzően leadják a szintet a Marianna-árok alá. De persze ez miért is tartozna rám. Nyilván megtalálom azt akinek van igénye magára, az egészségre.

2013. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Szia! Nalunk ingyen kiprobalhatod a Flabelost,es tanacsadast is adunk az elso alkalommal. Most van egy akcionk,10*10 perc 3360 Ft-ert,igy egy aljalom ugye 336 Ft,nem tudom ez mennyire szamit neked olcsonak :) ha barmilyen kerdesed lenne,vagy tanacsot kernel,esetleg erdekelne a szalon,keress nyugodtan privatban! :) szep estet!
2013. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsömii válasza:

szia. Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed, de ezt tudom ajálnlani: [link]

:)

2013. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!