Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem nagyobb a karom?

Miért nem nagyobb a karom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kondizok és kick boxolok kb 2éve és azt vettem észre hogy a karom egyátlalán nem nött az elmult időszakban, viszont lényegesen erősödtem az elmult 4-5 hónapban. Azelött a 80kg fekve 1x-er tudtam kinyomni msot meg annyival seriázok. Meg nem csak fekvenyomásnál hanem minden gyakorlatnál erösödtem. És kb fél éve ugyanakkora a karom. Mi lehet a baj
2009. okt. 17. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:
17/F ha számit a kor
2009. okt. 17. 19:22
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosan, nem csak az edzéseken múlik a testfelépítésed, hanem az étrendeden is. ha már normális sportos kinézeted van akkor reggelente és edzések után vigyél be egy kis fehérjét turmix formában.
2009. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Így igaz, sokan azt mondják a profik között hogy a táplálkozás a növekedés útjának az 50%, 50% meg az edzés, de vannak akik aztmondják, én is, hogy 90%! Nem tudom milyen az alkatod, de sejteni merem hogy azért nincs pocakod! Mekkora a karod egyébként?

Ha éppen hogy nincs pocakod, akkor fehérje bevitelt növeld, ezt elérheted fehérje turmixokkal is! Ha kockás a hasad, akkor az az alkat vagy akinek zabálniak kéne mindent, bármikor a növekedésért!

2009. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fekvőtámasz és csuklóhajlítás egyenes vagy francia rúddal ezzel lehet bedurrantani a karod igazán...

És igen fontos a táplálkozás nagyon napi4-5-6 étkezés nem úgy hogy nekiülök és egyben megeszem az egészet hanem mindig egy kicsit épp annyit hogy azt érzed hogy még egy kicsi beléd férne de ne edd meg az utolsó falatot soha.

17/F

2009. okt. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig szedem a fehérje porokat elég jó minőségüt, meg nem eszek össze vissza. Naponta eszek vmilyen húst rizzsel/tészta/krumplval (csirke,marha,kacsa ami épp van ) reggelire tojást szoktam enni megazért nem vagyok vékony. Van a hasamon felesleg 90kg vagyok 192 centi. 38-as a karom egy kérdésre válaszolva.
2009. okt. 18. 09:45
 6/10 anonim válasza:
szerintem egy 30 napos kreatin kúrát vigyél be, az tud még segíteni. az, hogy nem nősz, az valószínűleg a genetikád miatt van.
2009. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kell heti 4 bicepsz edzés 3 héten át vagyis 1nap mell-bicepsz 2.nap váll bicepsz 3.nap pihi 4.nap hát tricepsz-bicepsz 5.nap mell-láb 6.nap váll-hát-bicepsz-tricepsz ezt kövesd 3hétig én nyolc éve edzek és amikor érzem hogy nem igazán kemények a bicepszeim beiktatom ezt és fejlődik. Nem kicsit, a pólóimat le kell cserélni egy hónap utáni edzéstől. Nem hazudok nekem ez bevállt.
2009. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Arnold annak idején minden nap bicepszezett ő a testépités attya mekkora hülye ez az Arnold????? Érdekes én is heti 5-ször minden edzéskor. 8 éve edzek, a herkules kupán második lettem Kathy Bécivel együtt edzek mekkora hülyék vagyunk??? Anyag nélkül felboritok agy suzukit és heti 5-ször bicepszezünk!!!!!!!!
2009. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az baromság hogy 38as karig megy el max genetika miatt, azért túlnyomó részben mindenki eléri a 42-45 karátmérőt már bocsi
2009. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

11:32-es megkérhetnélek, hogy ne adj olyan tanácsokat neki, ami, hogy is mondjam f@szság. A testépítők (a profik akik ebből élnek) nyomnak hetente 2 ismétlem KETTŐ bicepsz edzést. Az meg mekkora kamu már, hogy Arnold minden nap bicepszezett, jót röhögtem. Nem tudom honnan szedted, de segítek neked, mert látom nincs eszed a guglit használni.

[link]

Itt legörgeted kicsit az oldalt ott lesz Arnold edzése, én speciel heti 2 bicepszet látok, aki többet lát az kérem pontozzon le.

2010. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!