Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés "eltoló zászló"...

Fegyencedzés "eltoló zászló" lépéseit valaki le tudja írni? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
1,5 éve súlyzós edzés folytatok. Fegyencedzésből igen megtetszett az "eltoló zászló" és megszeretném csinálni, gyakorolni szeretném. Ha jól tudom lépésekbe le van írva.

2013. júl. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

BAromi hosszú. Nem hiszem ,hogy bárki is veszi a fáradtságot és leírja neked.


A fegyencedzés 2.ben található.Torrent oldalakon fennt van.


Amúgy 1,5 kondi után már valamennyire mennie kéne.

2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem köszönöm. Megy is valahogyan, de ja. ... :) Nem az igazi a technika :S Nézegettem már pár vidit de hát.. :S

Keresgettem , találtam is 1 jót csak az meg halott link ://


Nem tudnál linkelni eggyet ??

2013. júl. 11. 15:31
 3/3 legion ***** válasza:
És hogy értik,hogy mennie kellene 1,5 év kondizás után?Úgy olvastam a könyvben,a súlyzózás nem erősíti az oldalsó izmokat,az eltoló zászlóhoz pedig pontosan azok kellenek.Szóval sima gyúrással,hacsak nem valamiképp oldalra is dolgoztál,miért várják el,hogy valamennyire is menjen?Kapaszkodj a ródba a pozícióban.ha fel bírod rúgni magad függőleges toronyba,nyert ügyed van.Nekem sajna lépegetnem kell a bordásfalon.Felülről,érzéssel engedd le magad,mind mélyebbre.ne azt csináld,hogy a zuhanó testedet próbálod megfogni,egyszerűen fedezd fel,meddig bírod magad megtartani,és azt tartsd.hadd szokja a szervezeted a pozíciót,izmaid hadd dolgozzanak.Érzéssel vidd majd magad lejjebb,ezt terád bízom.ja,és a terpesz nagy segítség,már a függőleges helyzetben is,és főleg oldalt.Zárni ráérsz már akkor,mikor közel vagy az egyeneshez.
2014. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!