Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha olyan izmokat szeretnék...

Ha olyan izmokat szeretnék mint amilyen John Cenának van, (Ha valaki nem ismeri akkor a részletes leírásban ott a link róla) milyen edzést kell csináljak? Szeretnék izmos lenni,

Figyelt kérdés

körülbelül úgy kinézni mint Cena, de nem több, és nem szálkásítva, mert az már szerintem nem szép. Tippek erre? Nagyon megköszönném Privát üzenetet is elfogadok.


[link]


2013. júl. 10. 16:08
 1/8 dejong ***** válasza:
Rohadt sok edzés...ja és még sok edzés
2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kemény edzés, tápkieg , pontosan kiszámolt étrend és egy raklap steroid és 10-15 év ja meg genetika
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:DD Gondoltam hogy értelmes válaszokat kapok:)) köszi
2013. júl. 10. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan tested soha nem lesz mint az övé, maximum hasonló. Menj le a terembe guggolj,nyomj fekve/vállból és emelj el. 5X5 kezdetben ennyi, mivel gondolom nem nagyon tudod ezeket a gyakorlatokat helyesen végrehajtani (ha igen akkor bocs) keress egy edzőt. Kaját is rakd helyre csak pár millió étrendet fogsz találni a neten ha elkezdesz keresgélni.
2013. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Emberek, félreértettetek, úgy értettem hogy ne szálkás legyek hanem olyan nagydarab inkább.
2013. júl. 10. 17:35
 6/8 anonim válasza:
nagyon értelmes volt aki 10-15 évet írt egy raklap szteroiddal, ha ilyen hozzáértő valaki inkább ne szóljon hozzá.
2013. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy baromság(a raklap szteroidos huszár). Kérdező: ha nem akarsz ilyen izmos lenni, csak ilyen nagydarab, akkor mi a francért kellett Cena-t idetenned? Miért nem lehetett volna egy olyan alkatot, amilyet szeretnél? Amúgy ilyen izmos naturálban nem lehetsz, szteroiddal 2-3 év, rendes étrend és nagyon jó tápkiegek, normális és kemény edzés, nah meg sok-sok pénz.
2013. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én voltam a hibás rosszul tettem fel a kérdést, és igaza van az előttem kommentelőnek, felesleges volt Cena-t kitennem ide, arra céloztam hogy ha nem akarok szálkás lenni, csak inkább ilyen nagydarab, hogyan kell edzek?
2013. júl. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!