Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a videóban látható nők testéről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nhRzkGpdQdk


Nagyon sokat edzek annak érdekében, hogy hasonló alkatot érjek el, táplálkozásra is odafigyelek annyira amennyire csak megengedhetem magamnak anyagilag. Viszont szomorú tény számomra, hogy férfiaknak ez az alkat egyre kevésbé tetszik, szóval érdekelne hogy mi a véleményetek.


2013. júl. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen testű barátnőm lenne, elvenném feleségül.
2013. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem kb. így tudnám összefoglalni:

[link]

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szépek! :)

Mivel a Sport témában tetted fel itt a férfiak 99%-ának tetszik.:D

Én is az izmos nőket preferálom.


Akinek nem tetszik az fél ,hogy keményebb lesz nála a barátnője.Továbbá hülye. Homoszexuális és még sorolhatnám.

Ez egy jó cikk: [link]

2013. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Láttam szintén ebben a témakörben hasonló kérdéseket, továbbá érdekes válaszokat, mint például:


-Ha egy ilyen nőt dugnék, feltenném magamnak a kérdést, hogy meleg vagyok-e.


-Gusztustalan, inkább legyen bot vagy duci.

2013. júl. 12. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy számodra miért olyan fontos,hogy rengeteget eddz,és ilyen alkatod legyen? arra gondolok,hogy középúton lehetne egy kompromisszumot kötni,és akkor lenne egy olyan alakod,ami formás,nem punnyadt,de nem ilyen izmos.Én úgy tapasztaltam a legtöbb férfinak ez a fajta jön be.Amúgy nekem is,de ebben a videóban van egy-két jó csaj azért,csak nem a sajtreszelő hasúra gondolok,na érted.
2013. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, értem. Mindig is tetszett a sportolók izmos teste, de nekem egy sporthoz sem volt elég kitartásom. Aztán elkezdtem edzeni, eleinte fel akartam adni ezt is( mint régebben mindent), de élvezettel csinálom és nem akarom abbahagyni. Eredménye is van a kitartásomnak, és ez még inkább növeli az önbizalmamat. :)
2013. júl. 12. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a videóben csupa olyan nő volt akinek már a sport előtt is bombázó alakja volt :D nekem néhány már talán túl izmosnak tűnt, nem baj ha foglalkozik magával, én is gyúrok rendesen :D de egy szint után már túlzásnak érzem.
2013. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, biztos mondták már, hogy nem tudsz mindenkinek megfelelni. Ennek a fordítottja is igaz, kb akárhogy vagy, valakinek megfelelsz. Pláne, ha sportról van szó, mert ez választott dolog. Te majd ilyen körökben is fogsz mozogni, és azokban a körökben nagyobb valószínűséggel akad olyan férfi, akinek ez bejön. Nyilván, mivel egy izmosabb alkatú nem rinyál azon, hogy jaj, a csajom erősebb, mint én, és ez összetöri a férfiasságom :D Aki ilyet mond, az nem neked ciki, hanem neki. Nem te vagy a sok, hanem ő kevés. A majdani párodnak biztos tetszeni fogsz, a többi meg mit érdekeljen? :D Főleg a sok ostoba birka :D Lehet majd fújolnak páran, de igazából ők se tudják, hogy miért, én a helyedben még direkt pukkasztanám őket :D Aki meg értelmes, és ez neki nem jön be, nem fog bántani, mert értelmes. Szóval ne aggódj (: Amúgy én azt vettem észre, hogy inkább egyre jobban teret hódít ez az alkat. Pár évtized, és megszokott lesz, csak ez új, most jön be a köztudatba.


Amúgy nekem nagyon bejön ez az alkat, kb már "alapkövetelmény" valami hasonló :D

2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
Nem rossz, sőt! Bár én úgy vagyok vele, hogy minden nőnek jár a plusz pont, aki egy kicsit is foglalkozik magával ilyen téren (,még ha csak táplálkozás terén is), és nem az igénytelenség süt róla. Örülök, hogy te is szeretnél hasonlót elérni, aki a férfiak közül szintén foglalkozik edzéssel, annak garantáltan tetszik ez! Sok sikert!
2013. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. júl. 16. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!