Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » NAGYON NAGYON FONTOS. Capoeirá...

Cserép kérdése:

NAGYON NAGYON FONTOS. Capoeirázok, és van egy film, amiről hallottam, de nem az a film, amiben egy srác bajos osztályt tanít capoeirázni. Kérlek, ha tudtok, linkeljetek oldalakat, ahol biztos megtudom nézni. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

a címe: Besouro, és a film a legendás capoeira harcos életéről szól, Basouro Mangangaról. Manoel Henrique Pereira 1985-ben született később kapta meg capoeira nevét, ami bogarat jelent. A cselekmény 1924-ben játszódik, a rabszolgák felszabadítása utáni nehéz időkben. Mestre Alípio és tanítványai titkon gyakorolják a capoeira művészetét. A mester a valódi szabadságot akarja kivívni népének és ezért az élete veszélyben van.

Besouro meséje legendás Brazíliában. Még a mai napig is népdalokban éneklik meg hősiességét. A fiú történetében az ősi afrikai vallás, a candomblé elemei, istenségei is megjelennek, mítikus szintre emelve a hős történetét.



2013. júl. 15. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

a lépések

1.gugli

2.beírod besouro online filmnézés

3.elsőre kidobta,uh rámész az oldalra,aztán meg nézed a filmet.

én láttam 1x ezt,egyszer nézhető.

2013. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom,próbáltam,de már nincs fent vagy mi
2013. júl. 22. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

valóban.

a magyar feliratost törölték sehol nincs.

letölteni lehet csak.

de a jutúbon ott van eredeti nyelven végig a film,meg csomó másik online oldalon is ott van.

2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem az a film kellene amelyikben a srác bajos osztályt tanít kapuérzni ??
2014. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem annak a neve kéne amelyikben 1 srác kapuérázni tanít 1 bajos osztályt ?
2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!