Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudnék elkezden...

Budapesten hol tudnék elkezdeni szertornázni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és érdekelne a gymnastika, viszont eléggé kezdő vagyok. Persze csak hobbiként. Budapesten tudtok jó helyett?
2013. júl. 17. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gymnastika? Ez milyen nyelven van? Na mindegy ha majd érdeklődsz, maradj inkább a szertornánál, hogy tudják mit is szeretnél.

Itt találsz klubbokat: [link]

Mondjuk itt van nem budapesti is, de gondolom a listán megtalálható könnyen a fővárosi klubbok is. Szerintem most jó időben vagy, sok kurzus kezdődik nyár végétől.

2013. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is lényeg még, hogy Budán vagy Pesten? Mert mind két oldalon van:) Budán a TFSE pesten pedig Postás, FTC, KSI



Remélem segítettem:) Amúgy én is szertornázom.

2013. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én neked csak a Postás-t tudom ajánlani! Ott tornázik az egyik ismerősöm és azt mondja,hogy nagyon jó !!!!
2013. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juj, mindenkinek köszönöm szépeen :))
2013. júl. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!