Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyéni harcművészeti oktatást...

Egyéni harcművészeti oktatást vállalnak?

Figyelt kérdés

Kung fu-t szeretnék tanulni, de nem csoportban, hanem egyénileg. Gondolom ez plusz költségekkel járna.


A kérdésem az, hogy ilyen kérést vállalnak-e az edzők? Esetleg van valakinek tapasztalata?


Azért kérdezem, mert csak a jövő héten tudnék elmenni érdeklődni.


2013. júl. 18. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok kezdő ezen a téren! Két évig komolyan thai boxoltam, ezen kívül minden nap futok és edzek.
2013. júl. 18. 21:51
 2/9 anonim válasza:
Ha vállaja is az edző, az nagyon drága lesz szerintem.
2013. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És szerinted mennyire drága lehet?


Mert úgy tervezem, hogy az első látogatás ingyenes, amikor felmérem, hogy milyen az edző és az oktatás, a színvonal, azután döntök.


Ha tényleg nagyon jól tanít az edző, és tényleg keményen foglalkozik velem, külön, akkor havonta még 10 ezer forint simán belefér.


De rossz edzésért nem fizetek. Ezért írtam a kérdést, hogy hátha van itt olyan, aki jártas ebben a témában.

2013. júl. 19. 00:24
 4/9 anonim válasza:

Egy profi kung-fu mester egyéni tanításért el fog kérni alkalmanként 10 000 forintot, nem pedig havonta.

Az ilyesmi nem úgy megy ám mint a filmekben, hogy a mester majd haverságból aprópénzért tanítgat egyedül tégéd. Az ilyesminek megkérik az árát.

2013. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, igen, erre voltam kíváncsi.
2013. júl. 19. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:
képzelem milyen komolyan toltad a TB-t, ha ekkora böszmeséget vagy képes kérdezni...
2013. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez miért böszmeség? Csak érdeklődtem afelől, hogy van-e itt olyan, akit tanítottak már egyénileg. Ez is tipikus magyar viselkedés.
2013. júl. 19. 01:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Én alkalmanként 3.500-at fizettem. Egy évig jártam mielőtt megszűnt, kéthetente. Átadta az anyagot, én meg otthon gyakoroltam.
2013. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális, intelligens válaszodat!
2013. júl. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!