Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyes tapasztalatok a...

Személyes tapasztalatok a Nike Lunarglide futócipőről? (Férfi)

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt egy felhasználó személyes tesztje a cipőről:

[link]


Ez viszont semmit sem jelent, csak azt hogy ez a cipő neki jó volt. Ahány ember, annyi láb. Szóval a lábhoz futómennyiséghez és talajhoz keresünk cipőt, és nem a csini cipőhöz igazítjuk lábunkat, meg a dolgainkat. A leírásban úgy láttam, hogy ez nem stabil cipő, szóval pronáló lábra talán lesz jobb választás, még akkor is, ha a felhasználó nem hiányolta belőle.

2013. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, pont azért kérdeztem. Már kértem segítséget a Nike hungary-tól és ők ezt ajánlották, ezért kérdeztem meg itt is. Milyen láb? ezt még nem hallottam!
2013. júl. 22. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden cipőnek van saját formája, ha úgy tetszik kaptafája. Lehet, hogy pronáló a lábad és a cipőt pronáló lábra gyártották, egy számmal nagyobb cipőt választasz, ahogy kell, és mégis a forma nem illeszdik a lábadra. Épp ezért van az, hogy profi boltokban odaadják neked azt a 2-3 cipőt, ami neked való, de kérik, hogy 10-20 percet járkálj benne a boltban. Az igazság egyébként is valahol 5 km után jön el. Nekem az első Nike csukám 10 km-en a körmömet feketére varázsolta, úgyhogy futás közben nem is tünt fel a dolog. Pedig marha drága, kafa cipő volt. Azóta Sauconyan futok, mert ott a legszélesebb a választék igazi futócipőkben és lehet válogatni a kacska lábamra. :-)
2013. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!