Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata All Round Dance Táncstúdió, Miami Balett kapcsolatban, vagy bármelyik felnőtt balett csoporttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni balettozni, de nem tudom, hogy melyik felnőtt csoport milyen. Úgy értve, hogy milyen a tanár, rendesen kijavítja a hibákat, nem rohanva oktat, milyen légkör van az órán (nem közbe, hanem utána, előtte) hogy a "tanulók" beszélgetnek egymással, vagy teljes csend van.

Szóval minden érdekelne.



2013. júl. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
a Miamiba ne menj!!! borzalmas, nem figyelnek oda senkire, ki se javítják a hibáidat. Viszont a Piruettet ajánlom. A légkör is jó és az órákon is odafigyelnek rád.
2013. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én az All round dance táncstúdióba járok jazztáncra, de van teljesen kezdő balett csoport is. Az oktatónő mindkettőnél ugyanaz. Nagyon kedves, kijavítja a hibákat.
2013. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Miami balettot én se ajánlom! Technikailag képzetlen, amatőr tanárok, kb havonta dráguló tagdíj, rengeteg ember egy teremben...
2017. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Érsek Ákos válasza:

Szia!


Szeretnék ebben segíteni! Én tudnék ajánlani felnőttek részére balettet. Az operettszínház táncművészei tanítanak felnőtteknek balettet. Úgy hallottam nagyon jól oktatnak. Májusba lenne kezdő csoportnak balett. A facebookon megtudod nézni: Budapest Tánc oldala. Remélem tudtam segíteni! :)

2017. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!