Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyakba akasztót a helyszínen...

Nyakba akasztót a helyszínen kapok?

Figyelt kérdés
Most megyek először a Hungaroringre és az érdekelne, hogy bár a jegyek megjöttek de nincsenek benn tokba illetve nyakba akasztó se jött hozzá én azt hittem kompletten kapom meg. Írja a hátoldalon hogy a nyakamba akasztva kell viselni végig de már úgy kell mennem vagy ott teszik bele ilyen átlátszó tokba és kapok nyakba akasztót miután érvényesítik? hogy működik ez? Először megyek azért kérdezem légyszi ne oltogassatok, a normális, segítő válaszokat pedig köszönöm szépen! hajrá KIMI!:)

2013. júl. 22. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig adtak vásárlásnál, kizártnak tartom, hogy ott foglalkoznak majd ezzel.

Biztos eredeti jegy, hol vetted?

2013. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia. Koszi a valaszt. A motorsportal.hu-n vettem. Kaptam szamlat is rendesen telefonszamot ahol reklamalhatok. Irtam nekik emailt elobb. Nagyon remelem h eredeti a jegy :(
2013. júl. 23. 07:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez az akciós állójegy a 9990Ft-os :/ :)
2013. júl. 23. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem megoldódik, a motorsportal szerintem megbízható.

Jó szórakozást!

2013. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer!!:)
2013. júl. 23. 08:59
 6/9 anonim válasza:
Én sem kaptam hozzá jegytartót, én csak a jegyet kaptam egy borítékban :/ nem is jártam utána, mert úgy gondoltam hogy azt ott adják, de így utánaolvasgatva mégsem :S
2013. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te is a motorsportal.hu-n vetted? Én irtam nekik e-mailt és azt a választ írták hogy nekik így bocsájtották rendelkezésre a szervezők, a helyszínen lehet beszerezni hozzá tartót annak akinek nincs. Gondolom tehát eredeti a jegy ők elég megbízhatók szerintem. utánaolvastam tényleg lehet a helyszínen vásárolni.
2013. júl. 25. 08:58
 8/9 anonim válasza:
Én írtam privát üzit, nem vettem észre hogy már írtál ide, igen ott vettem én is, a helyszínen mennyibe fog kerülni, és várhatóan hol lehet venni?
2013. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy mennyibe fog kerülni, de szerintem a főbejáratnál lehet majd. de nem tudom mert én is most megyek először. :D
2013. júl. 26. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!