Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judora járok és szeretnék...

Mfk kérdése:

Judora járok és szeretnék hozzá egy másik sportot. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Birkózás.
2013. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
karate!!:D
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ mi érdekel, én is Judo-ztam 11évet, szerintem én vagyok a legkirályabb fehér öves, mert vizsgákra büdös volt elmenni:) próbáltam melette a capoeira-t az akkor nagyon tetszett, mára nagyon bánom, hogy abbahagytam...
2013. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a ju- és a ninjutsu is kapcsolódik valamelyest a judohoz. Néhány dobást átvettek. De egyszerre kettőt tanulni, nem túl bölcs dolog. Tanuld ki az egyiket és úgy kezdj a másikba. Vagy ha nem küzdősportot, harcművészetet szeretnél, akkor kosarazz, vagy járj jéghokizni (nekem ez a kedvenc sportom;))
2013. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:

Heti hány edzésre jársz? Csak mert regenerálódni is kell, és fejlődni heti min. 3 edzéstől lehet.


Ha a küzdelmi készségedet fejlesztenéd, akkor valamilyen ütős-rúgós (box, thai box, kick box vagy savate). A judóval együtt ezek nagyon jók.


Nem hülyeség a kondidat javítani (na meg az esztétikai tuning), így testépítés, kettlebell, fegyencedzés és futás.


Birkózni talán nem érdemes a judo mellett, viszont a BJJ-be azért érdemes belekóstolni, hogy fejleszd a földharc-készségedet. (De a box fontosabb, ha küzdeni akarsz megtanulni.)


Ha meg valami egészen más, akkor squash vagy tollas. ;)

2013. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!