Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bakonybél környékén tudtok...

Bakonybél környékén tudtok kempinget, autóval elérhető menedékházat, vagy olcsó panziót?

Figyelt kérdés
Augusztusba fogunk menni Bakonybélbe túrázni, a túratérkép mutat kempinget, de neten Bakonybélbe nem találtam. Panziókat, hoteleket igen, de sátorral mennénk. Ha nincs kemping, akkor menedékházba szeretnénk menni, mert az nagy eséllyel szép helyen van, és nyugalmas, ugyanakkor olcsó :)

2013. júl. 27. 21:17
 1/2 anonim válasza:
Én most júniusban voltam az osztályommal osztálykirándulás gyanánt Bakonybélen és mi egy Vadszőlő Panzió nevű helyen voltunk elszállásolva. Sajnos nem tudom mennyibe került a szállás, de szerintem nem lehetett olyan drága. Amúgy egész kulturált hely volt, bár voltak vele nekünk ici pici kifogásaink, de tényleg az már csak részletkérdés. Érdemes utánanézni, ja és még étkezésre is van ott lehetőség!
2013. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. júl. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!