Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konzultáció Rubint Rékával...

Konzultáció Rubint Rékával mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A honlapján olvasom, hogy van lehetőség személyes konzultációra, ahol edzéstervet állít össze személyre szabottan. Szeretnék jelentkezni, de előtte jó lenne tudni, hogy körül belül mennyibe kerülhet az az egy óra? Aki esetleg tudja, vagy van tippje, hogy nagyjából mennyibe kerülhet előre is nagyon köszönöm!
2013. júl. 31. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de szerintem egy 10es körül biztos van. Én is elmennék amúgy, ha lenne rá pénzem :D
2013. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokszorosa.
2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2es! Tudod, vagy csak gondolod? Mert nem mindegy :)
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lapunk egyik olvasója nemrég úgy döntött, ilyen ajándékutalvánnyal lepi meg egyik családtagját, ezért érdeklődött a megadott telefonszámon, hogy mennyibe kerül, s mit nyújt Rubint Réka.


– Azt mondták, hogy az utalvány egyórás négyszemközt történő konzultációra jogosít, személyesen Réka asszonnyal a budai irodájában. Feltehetem neki a kérdéseimet, s ő segít nekem az egészséges életmódom kialakításában, miközben elmagyarázza módszerének lényegét. Figyelembe veszi a testalkatomat, a súlyomat, s edzéstervet, valamint étrendet dolgoz ki számomra – magyarázta a neve elhallgatását kérő olvasónk, aki végül mégsem vásárolta meg a kupont, mert sokallta annak harmincezer forintos árát.

2013. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:O hát azt nem csodálom. Köszi
2013. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez 2011-es cikk, azóta több is lehet. Olcsóbb nem hiszem.
2013. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem lett olcsóbb :/
2013. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Hát fölös 30-40 ezrem sajna nekem sincs ilyesmire :(

2013. aug. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!