Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egylábas guggolásban elakadtam...

Sága kérdése:

Egylábas guggolásban elakadtam megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy sose volt jó az egyensúlyom,már jóideje próbálkozom az egylábas guggolás elsajátításával(fegyencedzés,de olvastam A meztelen harcost is),de nem igazán megy,és azon aggódom,hogy olvastam valahol a neten ,hogy ha nem szabályosan hajtom végre,akkor többet árt mint használ,esetleg komolyabb sérülés is lehet belőle.Nekem szabad ezt erőltetni szerintetek?Ha volt hasonló problémátok,akkor ti ezt hogy oldottátok meg?Ja azt elfelejtettem,hogy nem vagyok túl vékony testalkatú se mert 186cm magas és 90 kg körül mozgok,lehet ez se túl jó ehhez a gyakorlathoz+hosszú combcsontú tipus is vagyok.Az építő jellegű válaszokat előre is köszönöm.

2013. aug. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

kapaszkodj közben 1 ujjal.

a gyakorlat ugyanúgy eléri a célját.

ha már megy így 20-30db,akkor ujj nélkül is mennie kell néhánynak,ha van egyensúly ha nincs,erőből.


amikkel kísérletezhetsz-

mezítláb

cipőben

cipőben,talpbetéttel.

2013. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,egy újjal,pl székbe?

És ha székbe akkor a testem mellett vagy a testemtől távol legyen a szék melyik jobb?

2013. aug. 2. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az ajtófélfával szemben helyzet jött be.

teljes leérésnél majdnem érintem homlokkal,így a szöget is tudom érzékelni,mellette meg elfér a lábam.

[link]

2013. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké mégegyszer köszi a segítséget.
2013. aug. 2. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!