Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól airsoftozhatok?

Hány éves kortól airsoftozhatok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Apukám munkatársának fia nagy airsoftos.Tölle hallotam erröl a sportrol.Osztálytársamnak van airsoft puskálya,vele szoktam lövöldözni.Miven mindenre vevő vagyok,ami a haditechnikához és harcászathoz tartozik,még hobbibol is,ezért érdekel.Milyen fegyverrel kezdjek?Mik a szabályok?Linket tudtok küldeni?Előre is köszi.A helyesírási hibákért bocsi,telefonról vagyok.

2013. aug. 2. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy tudom hogy 16 körül van. De az airsoft fegyver tartása nem engedélyhez kötött?

Jó szórakozást hozzá ha elmentek. :)

2013. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!A szülei vették ukrajnába (félig ukrán a gyerek)
2013. aug. 2. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy airsoft az a pusek? o.O
2013. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem....egyik ismerősünk sikeresen tönkretette
2013. aug. 2. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Korhatár-beli megkötések: "a minimum életkorhatár tizenhat év, tizennyolcadik életévüket be nem töltött személyek csak egy nagykorú játékos felügyelete mellett, írásos szülői engedéllyel (lásd Melléklet) vehetnek részt a játékokon."

A Magyar Airsoft Szabályzatot ajánlom elolvasni, ott minden le van írva: [link]

Olyan fegyverrel kezdj:

1.: ami hosszabb távon is kiszolgál, normális minőségű. Persze ez még várat magára, mivel még 4 évet várni kell, hogy részt vehess egy játékon.

2.: ami szimpatikus, kézre áll. Van, akinek a keleti blokk jön be, van aki USA-párti, egyeseknek az M-14, másoknak a G-36 jön be. Ha van lehetőséged próbálj ki egy-két típust.

3.: Amire van pénzed. Olykor kompromisszumokat kell kötni, vagy spórolni egy darabig...

Első fegyvernek valamely kalasnyikov, vagy G-36 ajánlott, kedvező ár/érték/minőség miatt.

Ahol tudsz nézelődni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 3. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
14 éves korodtól már lehet, de a biztos az hogy 16 év kell.
2013. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MetanHU válasza:
0%
Szerintem a paintball jobb mert az airsoft elég sok fegyvernél kilövöd jön egy nagyobb szél és elrepül a paintball-ban meg úgy pofán lövöd hogy olyan nincs
2013. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük értelmes, összeszedett és jól megfogalmazott soraidat, kedves utolsó hozzászóló. Ajánlom figyelmedbe, hogy nézd meg, mennyibe kerül egy paintball és egy airsoft lövedék.
2013. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!