Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van tippetek otthon végezhető...

Van tippetek otthon végezhető csendes (! ) tornára, alakformáló edzésre?

Figyelt kérdés

Nemrég adtam le 20kg-ot egészséges táplálkozással, nem koplaltam, lassan fogytam, mégis sokkal "puhább" maradt a testem, mint a hízás előtt volt.


Kb. 10kg súlyfeleslegem van még, és elég tunyának, petyhüdtnek érzem a testem.


Szeretnék tornázni, ezt a lakásban megoldani, viszont egy 30nm-es garzonban kellene szűk helyen, és a vékony falak miatt csendesen. (tehát a Norbis ugrabugra és társai nem jöhetnek szóba)


Szeretném azt a tíz kilót leadni, de itt megállt, ha kevesebbet ennék koplalnék, itt jönne képbe a mozgás fontossága. Továbbá ha már mozgás, szeretnék kicsit feszesebb lenni, és erősödni fizikailag, mert az izomzatom mintha köddé vált volna.


Van ötletetek?


26/N



2013. aug. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a fegyencedzés,meg a hatha jóga jutott eszembe azok közül ami megfelelne a kritériumoknak.

de ha érzésed szerint van még 10 kiló plusz és mégis koplalás lenne a további ch csökkentés,akkor ott van valami bibi.

2013. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem is, vedd meg a Fegyencedzés című könyvet, és kezdd el otthon csinálgatni. Ha valamit nem értesz, kérj itt segítséget. Ez egy saját testsúlyos progresszív edzésrendszer, amely pont arra való ami neked kell. Plusz kell mellé heti 2x40 perc kocogás.
2013. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az olyan edzések, mint a jóga, pilates, callanetics torna, csendesek. Mármint nem kell hozzá zene sem, meg semmi, és nagy része csak nyújtás és légzés, szóval csendes, mégis formálod vele az alakod.


De ajánlok mellé egy kis kardió/aerob edzést is, legalább 1-2x egy héten. :)

2013. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, pilates, jóga csendesek,ezek meditációs zenére mennek. s feszesítenek is.
2013. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!