Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vegyek aminosavat ezek mellé?...

Vegyek aminosavat ezek mellé? Megy a zöld!

Figyelt kérdés

szóval nyárimunkából lesz egy kis pénzem 10.-én és vennék gyors ch-t és fehérjét...ez mellé vegyek aminosavat???

Egyik munkatársam szerint ez rengeteget segít,de mire is jó ez pontosan???én ilyet csak kis adagban láttam,ahhoz képest elég drágán...nem fogy ez el gyorsan???meg mikor kell bevenni??egyáltalán ez dablettáskiszerelés vagy por változat?fehérjével együtt kell használni???

Jah és veszek vitamint is...

Bocs,ha hülye kérdés de aminosavakat sosem használtam...azthiszem,hogy a zldségvélékben vannak ezek...lehet,hogy most nagy hülyeséget mondok.

Kösznm a válaszokat!!

megy a zld!!


2013. aug. 3. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és ezt venném: [link]


+dextróz...


ha lehetne küldenétek olyan aminosav scitec terméket ami megis éri a kiszereléshez képest?(linkelni)

2013. aug. 3. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A zöldségekben általában kevés fehérje van. Márpedig a fehérje épül fel aminosavakból. Azaz hús, tojás, túró. Növényi forrásnál szója, borsó, bab.


Neked normális tömegnövelő étrend kell. Kiegészítőnek multivitamin, protein, gyors ch. Ha ez megvan és marad lóvé, akkor még kreatin. Ez után érdemes további kiegre költeni, pl bcaa-ra, glutaminra. De nem kötésben lévő full spektrumú aminokra, mert azok csak tablettázott sima proteinek. Tehát bcaa és /vagy glutamin legyen. De én inkább csak szálkásításkor költök plusz aminokra az izomvesztés elkerülése miatt.

2013. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fehérje + ch + vitamin elég. Aminora nem érdemes költeni szerinte, nem is éri meg.

+Legyen jó étrended.

2013. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem...akkor ez kilőve...köszönöm a válaszokat!!
2013. aug. 3. 13:35
 5/6 A kérdező kommentje:
na meg még annyi,hogy fehérjéből reggel zabpehellyel 25 g-ot ennék meg,edzés utén gyors ch-val 35 g-ot....ez így napi 2 a többi szilárd kaja...amikor nincs edzésnap akkor elég csak reggel a 25g+zabpehely???vagy akkoris kell napi minimum 2x fogyasztani??
2013. aug. 3. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Edzés után annyi protein tápkieg legyen, hogy a fehérjebeviteled abban az időpontban 0,5 g x ttkg legyen. Tehát pl egy 70 kilós embernek kell 35g fehérje azonnal edzés után, de ez kb 45g fehérjetápkiegben van benne, mert ugye 70-80% közötti a proteined.


Pihenő napon is legyen meg a minimum 2g xttkg fehérjebevitel. Hogy ezt te két turmixak kiegészítve éred el vagy sima szilárd kajából az mindegy. Legyen meg a fehérje ez a lényeg.

2013. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!