Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Milyen mozgásforma,...

SOS! Milyen mozgásforma, sport létezik ami nem az izmokat formálja, hanem ZSÍRT éget? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem akarok izmokat, egyelőre, először a hájtól akarok megszabadulni. Utána akarom a testemet 'formázni'.

Eddig tornáztam, haspréseket csináltam, ugráltam, görkorcsolyáztam, futottam, jógáztam. Asszem ennyi.

Kondizni nem nagyon akarok.

Esetleg zumba vagy az nem jó?



2013. aug. 5. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden mozgás éget zsírt is, sőt, ha nem csinálsz semmit, akkor is használsz zsírból energiát, ha nem is sokat.:) Szálkásító diéta nélkül viszont egyik sem ér semmit. Ugyanis kalória mínuszban kell lenni zsírleadáshoz és hiába égetsz el egy lazább edzéssel( zumba!) párszáz kalóriát, ha azzal még nem kerülsz kalória deficitbe, akkor nulla zsírt adsz le.

Jobb megoldás a 40-50 perces kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner.

Attól meg főleg nem kellene tartani, hogy zsírleadás közben izmosodnál, hiszen az izomnöveléshez meg kalória pluszos étrend kellene.

2013. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!