Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a jégtánc oktatás?

Mennyibe kerül a jégtánc oktatás?

Figyelt kérdés
Én személy szerint Fehérvárra mennék mert az van a legközelebb de a honlapon nem találtam árakat.Esetleg aki tudja az jó lenne, de pesti vagy egy árakat és mondhatnátok?! és érdemes egyáltalán elkezdenem 14 évesen?

2013. aug. 7. 18:05
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy műkorcsolya. igazából nem tudom mi a különbség a kettő között.:D ezt is leírhatná valaki!
2013. aug. 7. 18:06
 2/2 anonim ***** válasza:

A jégtáncot nem ajánlom, hacsak nincs párod. Ott egy lány és egy fiú versenyzik együtt így ha nincs páros nem versenyezhetsz. (Rettenetesen nehéz párt találni még akkor is ha az ország egyik legjobbja vagy..) A jégtáncban van szoló jégtánc is, ott nem kell pár, de az elég unalmas és nincs is sok ilyen verseny. Jégtáncban lépéseket, táncokat lehet tanulni, ott nincs ugrás és jóval kevesebb a forgás is.

A műkorcsolyában vannak ugrások, forgások, lépések stb. Sok verseny van még hobbi szinten is.

Viszont ha Székesfehérvárott laksz, akkor én a szinkronorcsolyát ajánlom. 14 évesen ha elkezdesz korcsolyázni, akkor biztos, hogy hobbi koris leszel csak. Viszont szinkronkorcsolyában még lehetsz országos szinten versenyző. Jelenleg nem tudom milyen a csapat, de pár éve még Junior világkupán is indultak a székesfehérvári lányok. Szóval én ezt ajánlanám neked.

Az oktatás nem tudom mennyi, de a határ a csillagos ég, nekem pl. csak a korim került 100 000 Ft-be a ruháim olyan 25000- 30000 Ft, plusz edőtáborok, havidíj, versenyzésidíjak stb.. Én műkorcsolyázom, a szinkron ennyire nem drága.

2013. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!