Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kompromisszumot tehetné...

Milyen kompromisszumot tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Édesanyám kötelezett triatlonra, én viszont nem szeretném ezt a sportot űzni, eleve egy művészi beállítottságú ember vagyok, akinek szüksége van szabadidőre, hogy alkossak, olvassak és emellett lélegezni sincs időm a sok tanulnivaló mellett, meg aztán nem is szeretném ha vastag combom lenne. Ezt már milliószor elmondtam neki de nem érti meg. Ti mit gondoltok, mit kéne mondjak, hogy megértsen? 16/l

2013. aug. 9. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dögleni akarsz a gép előtt? Hát akkor már inkább sportolj neki van igaza. Még ha minden nap lenne 3 órás edzésed, akkor is rengeteg időd lenne.
2013. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán.
2013. aug. 9. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, én járok 2 különórára, 3 órás edzéseim vannak, ez mellett járok kondizni jól tanulok és még így is van időm!
2013. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

anyukádnak van igaza,ritka normális szülő ebben a témában.

ha meg nincsen kalória pluszban az étrended,akkor egy rohadt centit sem tud nőni a combod edzés hatására sem,mert nincs meg az a tápanyag bevitel,amiből tudna fejlődni.

ennek utána olvashatnál az alkotás közepette:P


esetleg még ami szóba jöhet,ha már művészlélek vagy az a jóga.

ez is lehet fizikailag elég komoly kihívás,viszont a jóga edzések nem éppen a legolcsóbbak közé tartoznak,főleg ha napi szinten járnál.

nézd milyen szép testet csinálhatsz és milyen szép kecses mozgásod lehet:)

http://www.youtube.com/watch?v=loszrEZvS_k

na?

2013. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!