Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok?

Milyen sportot javasoltok?

Figyelt kérdés
belső és külső combra és a fenék alsó részére

2013. aug. 10. 22:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy hajlandó megérteni,hogy Jay Cutlernek pl az egész élete ebből áll?

Nekem is fontosabb az egészség,soha nem szteroidoznék,de megértem,hogy egy másik ember egy élet munkáját fektette ebbe az életmódba.

NATURÁLBAN egészséges Pont.

mondj hátrányt naturálban.

Azt is figyelembe kell venni hogy a kérdező nem Phil Heath hasonmása akar lenni.

2013. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Kedves Birkozó nevű barátom. 1 hozzá szóltam és kérdésre is válaszoltam. Meg persze hogy ne azért ne csináljon valamit mert ezt mondod. És valószínű taknyos kölök vagy te nem más mert egyből naivan trágár módon írsz egy teljesen idegen embernek,de hogy lásd kivel van dolgod én nem fogok alpári módon itt vitatkozni.Mint ugye bár egy 10 éves taknyos kölök teszi.
2013. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

11 éves korom óta calistenicezem.

Kajakozom,

Boxoltam is,Ninjutsuztam is.

A Súlyzózást 1,5 éve csinálom komolyan.

18/F

180cm/90kg

2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Na már látszik miért vagy képes normális választ adni. Nem úgy mint a 69%ban hasznos válasz adó aki üzenetet írt tágár szavak használatában. Egyébként én 10 évig K1-eztem 23 éve síelek és 4 éve súlyzózok.
2013. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Figyel 69%-os barátom. Jó tegyük fel nem vagy kölyök. Mert ugye nem vagy az. De egy internetes oldalon is él a szólás szabadság joga. Én nem bántottalak meg téged te se tedd ezt. Én nem írtam neked trágár levelet. Te se tedd ezt elvileg érett felnőtt ember vagy. Persze lehet hogy rossz kedved van vagy valami ezért írsz így ezért nem is fogok vissza írni. Nem szándékozom buta vitákba bele folyni. Sajnos most belerántottál,de nem kell vitatkozni. Hisz elvileg minden ember a testvéred.
2013. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ha birkózó vagy,akkor már értem,hogy miért ellenzed a testépitést. :)


(szarkazmus nélkül irtam.)

2013. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
o23r Végül is ez így igaz. Bár sajnálatos hogy ilyen módon sikerült beszélnem vele. Mármint hogy ír nekem üzenetet trágár,alpári módon. Pedig imádom a birkózást és minden tiszteletem a birkózóké(síelők mellet).Kár.
2013. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ha valamennyire vigasztal,akkor elárulom,hogy nekem normális hangnemben irt privátot. :)
2013. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Háháh Ha ez szarkazmus volt bírom a stílusod.
2013. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Legalábbis nem irt csúnya szavakat! :D
2013. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!