Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Röplabda Debereceni Egyetemen?

Röplabda Debereceni Egyetemen?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató leszek. Nagyon szeretek röpizni,de persze csak tesi orán volt rá alkalmam...az utolso évben csak azt csináltuk :) nem vagyok profi nagyon soakt kell tanulni még,de elég jol megy. Az egyetemen tesiként csaka prfoik vehetik fel ? vagy ez hogy megy ? tanitanak ? vagy aki nem ezzel foglakozott eddig az válassza az uszást meg a kondit ? :S
2013. aug. 12. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
DE-n végeztem, még a régi képzésben. nekünk 4 félév tesit kellett csinálni, mindannyiszor röpit vettem fel. Vegyes voltak amúgy a csapatok, voltak nagyon jók és voltak bénácskák. Meg fognak tanítani elméletben, hogyan kell érinteni a labdát, de csak akkor jelentkeznék a helyedben, ha tényleg jól játszol és van hozzá érzéked, mert elég idegesítő, amikor egy rossz játékos miatt nem lehet normálisan lejátszani a meccset.
2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fel is veheted, ha belefér az órarendedbe, de elmehetsz úgy simán is, ha neked tetszik, úgy, hogy ezzel nem is igazolsz le tesit, csak simán eljársz. Nekünk 3 félév kötelező van (legalábbis OEC-ÁOK-n), félévenként felmérés.


Az úszást és a kondit (bármit, ami meg van adva) is választhatod órarendbe beillesztve, illetve a kondit szabadon is. Ilyenkor heti kétszer le kell járnod, a bérletre van egy kis kedvezményed. Én is azt választottam, mert érdekelt és amúgy is közel volt: lementem egy emelettel lentebb a diákhotelben is ott van.


Persze attól függ, hol fogsz lakni.

2013. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elég jó a "labdakezelésem" ..persze a felugrásos szerva nem megy méág,,nem is gyakoroltuk..de az alap dolgokat azért lenyomom én is :) SZERETEM :D Köszönöm a válaszokat ;)
2013. aug. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!