Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cretor mellé szednék még...

Cretor mellé szednék még kreatin monohidrátot, szerintettek creatorból hány kapszula lenne ideális naponta?

Figyelt kérdés
18/f 75kg
2013. aug. 18. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek kétféle?
2013. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A creator a leggazdaságtalanabb kapszulás cucc. Gondolj bele, egy kapszulában van 1g kreatin, az egész doboz 120g kreatin, ezért fizetsz 4 ezret, amiért majdnem egy kiló kreatin monohidrát PORT veszel.

Hogy mégis mennyi kapszula kell, ha már egyszer megvetted? Annyi, hogy napi 6-10g kreatin meglegyen, testtömegtől függően. Tehát kb ennyi kapszula kell, mivel egy kapszulában csak 1g kreatin van.

2013. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tap bela ***** válasza:

A creatort az ajánlottak alapján használd, aztán felejtsd el örökre. Creatin monohydrate, por verzió. Olcsó, és jobb választás. 1kg már 3.990Ft-ért megvásárolható.


1 adag = 2kapszula = 1200mg creator tabletta

Számolj.

2013. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a monohidrátnak nagyon szar ize van,feltöltési időszakban nehéz meginni ennyit belőle :S
2013. aug. 18. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne vízzel idd, hanem oldd fel pl teában.
2013. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adam9211 ***** válasza:
Hagyd a Creatort, teljesen felesleges... A jó öreg monohidrát portól nincs jobb! :) Azt a mondatod nem tudom értelmezni, hogy nagyon szar íze van, nem tudom te mit érzel rajta, de én még soha nem éreztem a kellemetlen ízt...
2013. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!