Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gain Fast 3100 termék adagolása?

Gain Fast 3100 termék adagolása?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy ilyen terméket és érdekelne, hogy kell szedjem. Olvasgattam, hogy kéne és arra jutottam, hogy pihenőnapokon reggel 2 adagoló kanálnyit innék, edzés után meg 3 adagoló kanálnyit. Az úgy jó? vagy csináljam úgy, hogy pihenő napokon reggel 1adagoló kanálnyi, délután még1 és edzés napokon reggel 1 adagolokanálnyi és edzés után 2ad.kanálnyi. Szerintetek melyik a jobb? KÖSZI.

2013. aug. 20. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy ne adagold ezt a fOs cukorkupacot!! Nézd már meg ember, 15% a fehérjetartalom a többi egy zsák cukor. Vegyél normális tömegnövelőt, amiben minimum 30% fehérje van, pl MHN gainer, jumbo prof, Volumass 35, Brutal gainer. Ezek jók, de amit te vettél az egy cukorgyár!


Ráadásul CSAK edzés után szoktunk gyors szénhidrátot bevinni, akkor van értelme, tehát felejtsd el, hogy te ezt napközben iszogatod. Jó eséllyel lennél tőle cukorbeteg idővel.

Ha már megvan, akkor én vennék hozzá proteint és azzal egészíteném ki. Edzés után tolnék belőle 70-80g grammot és mellé még tennék 30g proteint. így lenne valami értelme. De magában ezt a cukrot minek iszogatni?

2013. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tap bela ***** válasza:

Jéééé! Ez az univerzálos termék még kapható? Talán a 80-as években jelenhetett meg, és azóta is 100g-ban 15g protein (!!!)a többi mérhetetlen sok cukor, elenyésző mikro, és miligrammban mérhető egyebek.


Ha már megvetted, akkor el kellene használni!! De szerintem 229g = 1 adag = 5 adagolókanál az valami borzasztóan sok cukorbevitel lenne! ca. 45g-os lehet az adagoló kanál és így 1 adagoló kanállal ca. 7g proteint vinnél be. Tehát én 2-3 adagolókanállal vennék ki ebből a dobozból. Vennék minőségi (hozzáadott szénhidrátot nem tartalmazó whey alapú fehérjét), pl. MHN 100% whey 3kg ca. 12.000Ft. A 3 adagolókanál gain fast mellé az MHN-es proteinből tennék 1 adagolókanállal. És ezt a porturmixot keverném össze folyadékkal.


Aztán ha elfogy a gain fast 3100 nevű termék, akkor soha az életben nem vennék belőle.

2013. aug. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!