Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elektro-fitness, ill. speed-fi...

Elektro-fitness, ill. speed-fitness? Szerintetek tényleg sokkal hatásosabb, vagy csak egy újabb 'trendi' szokás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok edző, semmi ilyesmi. Utána olvastam, és nekem igazából úgy tűnik, hogy csak egy nagyon drága trendinek tűnő edzésforma. Vélemény? :)

2013. aug. 20. 15:31
 1/3 anonim válasza:

Szerintem hatástalan, felesleges és drága. Volt egy ismerősöm egy ideig, de azon kívül, hogy tönkretette ez a gépezet a térdízületét, azon kívül semmi változást nem tapasztalt a testén.

Mellesleg szerintem ez csak a lusta nők sportja, akik egy olyan dologtól várják a csodát amihez meg se kell emelni a seggüket.

2013. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Érdemes lenne kipróbálni véleményezés előtt...

Én 4x voltam és már látszik a hatása. Feszesedett testem és a kezdenek kirajzolódni az izmaim.

Az pedig, hogy meg sem kell emelni hozzá a segget, egy rohadt nagy túlzás! A 20 percet végig kell mozogni egy személyi edző irányítása alatt, attól függően, hogy mi a cél.

Nekem a hasammal van a fő problémám, így rengeteget hasazunk, ami bizony kőkemény és rettenetesen fárasztó ám abban a ruhában, miközben az áramot is folyamatosan érzem úgy, hogy még épphogy elviselhető.

Utána pontosan úgy érzem magam, mintha lenyomtam volna egy kőkemény aerobik órát vagy 1,5 órát edzettem volna!

Az ára pedig 2000 Ft/alkalom, vagyis pont 2x annyiba kerül, mint egy belépő a fitnessterembe, viszont 1,5 óra helyett 20 perc.

Én azért választottam, mert ezt munkaidőben is el tudom intézni, míg egy terembe nem tudok eljárni a meló és a gyerekek mellett.

2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a speed-nek talán van hatása. de diéta szintén kell hozzá.


továbbá nincsenek még kielégítő vizsgálati eredmények azzal kapcsolatban, hogy mennyire lehet ártalmas az ízületeknek és az egész testnek.


ugyanis megjelent valahol egy cikk, miszerint lehetséges, hogy hozzájárulhat a parkinson-kór kialakulásához ennek a gépnek a használata. ugyanis nem biztos, hogy jót tesz az áram felesleges használata a testnek.

2013. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!