Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni a...

Hogyan lehet megtanulni a különböző "trükköket" (szaltó és társai), illetve azt hogy nagyot tudjunk ugrani?

Figyelt kérdés

A tigrisbukfenc már jól megy,a nyakamat is csak majdnem törtem ki és ez is csak egyszer fordult elő,viszont nagyon szeretném megtanulni a szaltót és társait.

A spárga már egész jól megy,de hát az ember lánya csak nem maradhat a fenekén úgyhogy megszeretnék tanulni pár a szaltóhoz hasonló dolgot,csak akad 2gond:nem tudom hogy hogyan kell csinálni őket,nem tudok nagyot ugrani.

Nem tudom hogy mennyire számít,de csak egy leheletnyivel vagyok magasabb mint egy nagyobb kerti törpe,kb2éve karatéztam,most hastáncolok és ez mellé edzek,szóval legalább izmom van.

Előre is köszi minden segítőkész választ,esetleg linket hogy mit lenne érdemes nézni!



#gyakorlás #szaltó #törpedenagyobb
2013. aug. 20. 19:16
 1/8 Firework válasza:
Én kb 1 éve parkourozok és megy már előre meg oldal szaltó . Én homokon meg füvön gyakoroltam de nem ajánlom mert elég veszélyes szerintem menj el terembe. Előreszaltónál pedig elég magasra kellene ugorni meg össze kell gömbölyödni . tt egy videó ez alapján csináld : http://www.youtube.com/watch?v=GEXrnb40kK0 Remélem tudtam segíteni :D
2013. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi,tök jól magyaráz a srác,még egy leírásban vagy videóban sem láttam ilyen részletesen:)

Már csak megint ott van a gond hogy miként fogok ekkorát ugrani:"D

2013. aug. 21. 21:33
 3/8 Firework válasza:
Ebben nagyon nem tudok segíteni :( De szerintem erősíts lábra ( fegyencedzés is alkalmas rá [link] ) Amúgy hány éves vagy és milyen magasra ugrassz ? :D
2013. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt még pont nem mértem le:"D

Amúgy szeptemberben leszek 20,minden nap erősítek,napi 100 guggolás/tárogatás(ezek amik lábra mennek)3napja egy ehhez hasonlót csak picit modernebbet is bevontam a "játékba" [link] meg ugye még jön a hastánc,az is dolgoztat(leginkább nyújt).

2013. aug. 21. 22:42
 5/8 Firework válasza:
Akkor szerintem menni fog az ilyen edzés mellett :) De szivacsnál , vagy teremben próbáld mert én már párszor majdnem törtem ki a nyakam :D
2013. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen célból átrendeztem a pincét:D

Ki van terítve egy matrac,nem túl széles de biztonság kedvéért mindkét oldalára ment 1-1paplan félbehajtva,ha így is kitöröm a nyakamat akkor meg is érdemlem.

2013. aug. 21. 22:57
 7/8 Firework válasza:
Szerintem menni fog az :D Sok sikert :)
2013. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett, sikerült? :3 Nagyon cuki lehetsz..:) Lány vagy amúgy?(:
2013. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!