Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szedjem a proteint? Fél...

Hogy szedjem a proteint? Fél liter vízbe hány evőkanállal?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Na most egy ilyen kérdés után te inkább ne szedjél semmit.


A kondizást is felejtsd el..

2013. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Grammra mérjük, mert mindegyik protein más sűrűségű, így egy kanállal más-más tömegű lehet.


Edzés után testtömeg x 0,5g fehérjemennyiség kell. Tehát pl, ha vagy 70kiló, akkor neked egyből edzés után kell 35g fehérje. De mivel a fehérjekészítményed nem 100%-ban tartalmaz fehérjét, így ezzel is számolni kell. Tehát egy 80%-os proteinkészítményből kb 45g-ot kell kimérni, hogy 35g fehérjéhez juss.

2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Grammpontos mérleg kell, megnézed hány % fehérjét tartalmaz, majd kimérsz annyi grammot, amennyi fehérjére szükséged van. Ahány termék, annyi kanállal kéne, mert nem egyforma tömör a por, és van amiben 90%, van amiben 70% a fehérje!
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valahol el kell kezdeni ....


értelmesebb válasz ?

2013. aug. 23. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :)

52 kiló vagyok , lány

2013. aug. 23. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
leírtam hogy kell, az neked miért nem értelmes?
2013. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Izmos lány szeretnél lenni? Te tudod, de most már rájöttél, hogy ez nem beton keverés.
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Montez .. én az első válaszolónak írtam az első kommentet ! Köszönöm szépen, hogy leírtad :)
2013. aug. 23. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Maximum 3dl vizbe raksz 25g proteinport


Van minden proteinhez mérőkanál egyébként csak benne van a porban és sokszor csak akkor találod meg amikor már a közepén jársz a turmixoknak :D


Ha nincs mérőkanalad a proteinhez:

A proteinport teáskanállal pakold addig egy grammos mérlegre amig látod, hogy megvan a 25 gramm

Számolod mennyi kanál fehérjét tettél a mérlegre és utána megvan ugye, hogy ugyanannyi kanállal kell majd a vizbe is beletenned


Maximum 3 dl vizzel idd a turmixot minden edzés után

2013. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!