Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesti fitness/kondi...

Budapesti fitness/kondi termekben bérletárak, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kőbányán vagy belvárosban (V., VI.kerületben) tud valaki olyan termet, ahol (napi jegyen kívül) van olyan bérlet, ami nem minden eszköz használatára érvényes, hanem korlátozott? Leginkább a futópad használata érdekelne. Vidéken működik, Budapesten nem tudom, hogy kizárólag futópadra veszek korlátlan havi bérletet?


- A fuss szabadban és hasonló "tanácsokkal" kíméljenek! Köszönöm! -


2013. aug. 24. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy külön kardio-gépekre bérlet, de majd rákeresek.
2013. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se láttam még ilyet, ha van is, gondolom inkább nagyobb termekben, ahol külön van a kondigép meg a futópadrészleg. Meramúgy elég nehéz lenne ellenőrizni, hogy tényle csak oda megy-e a delikvens.
2013. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Wash!

Azért írtam a kérdésembe, hogy tapasztalatok, hogy tapasztalatokról számoljanak be a Válaszadók.

Amit leírtál, azon én is gondolkodtam már, de nincs kapacitásom arra, hogy jópár budapesti termet felhívjak ilyesfajta kérdéseimmel.

Reméltem, hogy tud valaki érdemleges válasszal szolgálni, jár valaki olyan helyre x éve gyúrogatni, ahol van ilyen opció, ami engem érdekel.

2013. aug. 24. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Van tapasztalat, sok pesti teremben jártam már, inkább közepesebbekben, kisebbekben. S egyiknél se láttam ilyet.

Felhívni meg nem kell senkit, ez már az internet, megnézed a honlapon az Árak menüpontot. Az időszakos bérletek szoktak olcsóbbak lenni, tehát ha te tudod, hogy minden nap ugyanabban az időintervallumban tudsz menni, akkor ez egy lehetőség a spórolásra. Vagy a kuponok.

2013. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalt vagyok, 28 éve edzem, jártam már rengeteg helyre edzeni és nem láttam ilyen opciót. Ezen nem kell besértődni, hogy elsőre nem tudunk neked helyeket írni!
2013. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!