Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmegyek a konditeremben mit...

Elmegyek a konditeremben mit erdemes nekem csinalnom?

Figyelt kérdés
24 eves 2 gyerekes anyuka vagyok.Van rajtam 15kg felesleg. Probaltam itthon tornazni,de 2 babatol nem igen megy. Elhataroztam,hogy befizetek konditerembe.Fiatalabb koromban jartam mar kondiba,de nem igazan tudtam mit kezdjek magammal sulyzozgattam,meg kiprobaltam par gepet. De ennel ez sokkal osszetetteb,nem akarok lebecolni,mert igen meg kene magma mozgatni ,hogy lemenjen ez a suly. A dietaval nincs gond. Mindent eszek ,de kb. a felet mint eddig. Sose dohanyoztam ,ittam. Altalaban asvanyvizet iszok. Valaki help me! :))

2013. aug. 29. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőknek 3 napos teljes testes edzésterv kell 2 hónapig, majd mehet osztott edzésprogram. Mindkettőre találsz terveket a bodybuilder.hu oldalon. A súlyzós edzések után mellé kellene heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés is, pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb.
2013. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt megyek es megnezem. :)
2013. aug. 29. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a diéta nem pont az, hogy mindent eszek, csak feleannyit...
2013. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probaltam azt hogy nem eszek szenhidratot,de sok a gyomorsavam es ezert hanytam. Semmi energiam nem volt es feszultebb voltam sokkal. Csokit nem szokasom enni,sem csipszet. Csirket,pulykat szoktam enni neha szin tiszta sertes vagy marha. De leginkabb csak csirket eszem. Kenyer napi 80g korul. Napi 1500 kaloria. Neha kevesebb. Sok viz.
2013. aug. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!