Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaly egész évben az iskolában kosaraztam. Év elején még nagyon élveztem, de ahogy telt az idő egyre kevésbé szívesen mentem. Most pedig döntenem kell. 2 lehetőség van.

1. Maradok ott és folytatom akaratom ellenére

2. Elmegyek valahova és valami mást sportolok

Az elsővel tudjátok mi a baj. Viszont, ha a másodikat választom, tesiből nem leszek ötös és ezért nem leszek kitűnő (ami nekem elég fontos)

De ha mégis a másodikat válasszam, akkor milyen sportot? Nem tudom mi tévő legyek.



2013. aug. 31. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehúznak tesiből, mert nem kosarazol? Akkor is, ha tesin jól szerepelsz?
2013. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként még a kézilabdán gondolkodtam, de az én városomban, az az egyesület heti szinten jár versenyre én viszont csak hobbiból csinálnám.
2013. aug. 31. 19:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. De tesiből elég gyenge vagyok alapból is. Tavaly is majdnem hármast kaptam :(
2013. aug. 31. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!