Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 23 éves pici lányként van...

23 éves pici lányként van értelme elkezdeni, nagyon kiröhögnének bármiféle küzdősport edzésen, ha megjelennék?

Figyelt kérdés
Elsősorban a box és a jiu jitsu érdekelne..
2013. szept. 1. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy kiröhögjenek? Én ezt nem értem.
2013. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: Nem valószínű, hogy kiröhögnek, nyugi.

2: Ha mégis kiröhögnek, mégis kit érdekel? Nehogy már ne csináld azt, amit szeretnél egy halom retardált miatt.

3: Rúgd le őket :)

2013. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Küzdősportokban súlycsoportok vannak. Nem véletlen..


Mindenhol örülnek az új vendégeknek, edzőtársaknak. Nekik is jó, ha közéjük állsz.


Végre valaki normálisabb edzést keres, és nem flabeloszt meg zumbát, meg kocogást.

2013. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Adtatok egy kis bátorságot, akkor azt hiszem beiratkozom szeptembertől..
2013. szept. 1. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Idepofátlankodom még a személyes véleményemmel, amit tudom hogy senki sem kérdezett, tehát nem kell beszólni ha valakinek nem tetszik.


Na most az ökölvívás olyan edzés, hogy a testedet egy igen hatékony módon tanítja meg fegyverként használni, konkrétan jók ütésben. Az egyik legjobbak, és itthon jól tanítják, jók az edzések, szinte mindenütt. Ez fontos, így nem csak szórakozás az ökölvívás, hanem lehet tanulni is. Jó ha egy nő/férfi tud ütni. Nem önvédelemre van kiélezve, de jó alapokat ad.


A brazil jitsu sem önvédelmi képességek megszerzésére szolgál, de ha valaki ahhoz szokik hozzá, hogy fojtogatják, az ízületeit támadják, feszítik, akkor sokkal kevésbé éri váratlanul ha ezt valóban ártó szándékkal használnák ellene.. adott esetben utcán. Tehát azt mondom, ha valaki sportolni akar akkor mindkét felsorolt stílus előnyökkel jár, tehát elég jó választások. Az is számít hogy mi a célod, miért pont ez a kettő tetszett meg, mert esetleg a jitsu helyett/mellett érdekes lehet a női szabadfogású birkózás is.


Vagy adott esetben a harcművészetek. De úgy tűnik jó irányú az érdeklődésed, szerencsés vagy.

2013. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem az önvédelmet tűztem ki magam elé, hanem a rendszeres mozgást, formálást és a rengeteg szabad energiám levezetését.. Nagyon sokat stresszelek, rendkívül feszült vagyok folyamatosan, olyan sportra vágyom, ami segít kikapcsolni, meghajt rendesen, el tudok benne fáradni.. Jitsuzik rengeteg fiú ismerősöm, tetszik a sportnak a változatosság.. A box az nálam valami fura vonzalom.. Nem tudom megindokolni értelmesen.. Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, beletudom magam képzelni.. Testhezállónak érzem..
2013. szept. 1. 12:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes!
2013. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki kiröhög, annak lerúgod a fejét.
2013. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!