Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy verekedjek egy kick-boxos...

Hogy verekedjek egy kick-boxos ellen?

Figyelt kérdés
Buliban belém kötött, ugyanabban a városban lakunk, nem vagyok nagy verekedős, nem is kezdeményeznék, de nem fogom hagyni magam, ha nekem jön. Profi kick-boxos, világbajnokságokon is volt már (egyik haverom haverja), ilyen szempontok mellett mit javasoltok?

2013. szept. 1. 17:27
 1/10 aikiboxer ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ -- ne verekedj vele, sajnos meg fog verni. (Egyébként nem értem, hogy egy sportoló minek kötekszik...)
2013. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a földre kell vinni.

én is láttam ilyen bunyót még régen.

egyik haverom thai box versenyző volt és szórakozóhelyen kinézte őt egy 100-110 kilós kopasz,hogy lenézte őt a haverom.

diszkó előtt összeverekedtek,haverom úgy szét csapta és rúgta,hogy ömlött a vére,lesántult,de nem feküdt ki,pedig látszott rajta,hogy kb teljesen képzetlen,csak nagy és jóval idősebb.

aztán a kopasz haverjai mondták neki,hogy sok lesz a gyerek,vidd le a földre.

sikerült is neki,és a földön szétgyilkolta a haveromat.

úgy nézett ki utána,mint akit a kocsi után kötöttek.

2013. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

1. kerüld el..

2. vidd le földre, na de technika nélkül..

3. ő ringbunyóhoz szokott. Tollal szúrd nyakon a pitsába, vagy nyomd bele a combjába.. (a nyakán sem biztos ám hogy meghalna..) aztán kész.


Kiütni nem fogod tudni puszta kézzel, azt sem hiszem hogy tökön tudnád rúgni. De ha fogsz egy kis konyhakést akkor nem fog tudni megütni mert megvágod a karját.

Ebben az esetben te fegyverrel VÉDEKEZEL, képzetlen vagy, ő meg egy agresszív ba.rom. Ne te kezdd.. ha fegyvert használsz. Fegyver nélkül szerintem szét fog szedni. Nem mert erős, hanem mert mégis van rutinja, hiába csak sportoló, azért mégis megszokta hogy üt vagy rúg.

2013. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Tudok egy jobb módszert amit interneten olvastam. Hívd el bunyózni egy megadott helyre, de te ne menj el. Míg ő vár téged addig menj el és feküdj le a csajával. Így a bunyót is megúszod, ráadásul sikerült visszavágnod is.
2013. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi nem vagyunk egy nézeten Mitérdekel? Ez f@.szság, merthogy amiket írtál (más kérdéshez is) azok alapján rohadt jó meglátásaid és ötleteid vannak. Jó volt olvasni, ezt a kommentedet is.
2013. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, mi nem vagyunk egy nézeten. Mert lehet, hogy egy-két dologban egyetértünk, de jó pár dologban viszont nem szoktam veled egyetérteni.
2013. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha haverod haverja dumáljátok meg,vagy szét szedi az arcod.
2013. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezennel nem érdekel az egyetnemértés, mert olyan jó írásaidat láttam amik alapján én nem vitatkoznék HM / KS témákban veled. Részedről persze maradhat az állapot, nem kétlem hogy rászolgáltam.
2013. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha kick-boxos akkor kevés esélyed van! én azt tudom mondani hogy próbálj meg keménynek tűnni szóval vegyél egy bicikli kesztyűt úgy keményebbnek tűnsz! vegyél fel farmernadrágot, fehér pólo, stb és ha arra kerül a sor ne hagyd magad ha beléd köt szólj neki vissza
2014. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
ja és ha neked megy az orrát célozd meg :) ha ez nem jön be fogd meg és menj rá az izmaira ha a nyakában lévő izmot megtudod fogni neki akkor szétesik csak meg kell szoritani neki
2014. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!