Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen tornázós...

Tudnátok ilyen tornázós videót linkelni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és nagyon durván túlsúlyos. Szilárd elhatározáshoz jutottam, teszek ellene. Tudnátok olyan videokat linkelni, ami alapján tornázhatok, és tényleg hatásos is?

Mielött még jönne a kioktatás, étrenden is fogok változtatni!

Mindenfajta tanács, link jól jönne.

Előre is köszönöm.


2013. szept. 3. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor jó, ha fogsz az étrenden is változtatni.


Szerintem fölösleges túlbonyolítani.

Heti 4x60 perc megállás nélküli aerob edzés (pulzus 110-130, így tartható).

Ebből pedig ami tetszik, bármi, ami ebben a tartományban tartja a pulzusodat; kis kettlebell, futás, úszás, kerékpár és bár nem vagyok a fölösleges gépesítés híve, de nagyon jó a szobakerékpár is: nem kell út, nem időjárásfüggő, nincs nagy helyigénye, nem zavarsz vele senkit és nem is kapsz vele pirosat, így nem kell megállnod :)


De mielőtt meg lennék gyanúsítva, hogy itt marketingelek szobakerókkal, inkább hagyom, hogy te döntsd el, melyiket szeretnéd.

2013. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!