Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Hogy lehet az erős...

SOS! Hogy lehet az erős izomlázat gyengíteni?

Figyelt kérdés
nagyon erős izomlázam van és fáj mennem, mit csináljak hogy a fájdalom enyhüljön? holnap tornaóra a suliban és nem akarok meghalni :(
2009. nov. 2. 12:13
 1/7 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy elég ha egyik na 20 perc futás, következő2 nap 20 perc torna? és ezt folyamatosan mindennap? most kezdtem, ezért szerintemelég ennyi is, nem?
2009. nov. 2. 12:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék fogyasztással és bármilyen furán hangzik, egy kis "rádolgozással" Tehát a holnapi tornaórát ki ne hagyd! Máskor pedig ne edzzd magad túl!
2009. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rá kell gyúrni, akkor jobb lesz.


különben meg hasznos a szaunázás a sport után, azzal elkerülheted az izomlázat.

2009. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :D nem hagytam abba, ma is lefutottam a 2o percem, meg tegnap is megcsintem a tornámat, azt hittem van kondim, de kiiderült, hogy vannak olyan izmaim amiket nem nagyon használtam, a réka dvd elég nehéz, de hatása is lesz :) amúgy, most hogy sportolo jobb közérzetem :)
2009. nov. 2. 12:48
 5/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szauna is jó, vannak rá ilyen kenőcsök is, de ha nagyon fáj, lehetnek benne pici izomszakadások is, annak viszont nem jó a rádolgozás, hanem pihentetni kellene.
2009. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gyors megoldás kell, akkor Sandoz Ibuprofen. Ha egészséges, akkor izomlazító kenőcsök, szauna, masszás, ahogy előttem is írták.
2009. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csinálj be- és kimelegítést is tornázás előtt/után, úgy nem lesz izomlázad..
2009. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!