Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pulzusmérő óra súlyzós edzéshe...

Pulzusmérő óra súlyzós edzéshez/sétáláshoz/futáshoz?

Figyelt kérdés

most akarok lejárni kondizni, azt ha újra jó idő lesz futkosni is, vennék pulzusmérő órát, de egyrészt azt olvastam, hogy ami sima óra az nem ér semmit (tényleg?), csak az jó, ami ilyen melkasmérővel rendelkezik (de mit jelent, hogy csak az jó, a 10% pontosabb vagy ilyesmi nem indokolja az 5x-ös árat), másrészt egyikre sincs tizezreim, de mondjuk neten be lehet szerezni előbbit 800-ért, utóbbi 6800-ért, de nem tudom, hogy kell-e, nagyhon hasznos-e, stb-stb.

Mert mi van, ha tudom a pulzusomat és, hogy milyen pulzuson kellene edzenem, ha fölé megy, akkor mit csináljak, nézzem a súlyzókat amíg le nem megy?

Plusz erősen nagydarab vagyok, az a melkasizé körbeéri a melkasomat (mittudomén hány centi, de lehet olyan 90-100 mondjuk.


2013. szept. 5. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Annyira nem vagyok szakavatott a témában, de azt tudom, h pl. a Dechatlonban van pulzusmérő óra, kb. 6000-ért, mellkaspántos. Hogy a pánt mérete mekkora, fingom sincs :D

Ha a fölé megy a pulzusod a kívánt értéknek, akkor pihenj :)

2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!