Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten tudtok helyet ahol...

Budapesten tudtok helyet ahol Kangoozni lehet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
1500 alatt?
2013. szept. 8. 11:42
 2/5 anonim válasza:
1500 Ft alatt nem sok esely van ra, hogy talalsz termet, mivel a cipot is berelni kell. Inkabb 1800-2000 Ft kornyeken gondolkodj. De megeri! A legjobb sport es buli a vilgon!:-)Esetleg Pest vonzaskorzeteben(pl. Dunakeszi, Budaors) talasz olcsobban, ha mobilis vagy.
2013. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! :)

De 1500-alatt simán, én tudok egy helyet a számodra. Universum fitness a neve. Először is számoljunk. Én is ma megyek először egyébként. Körülbelül maga a cipő bérlés 400-500ft/ alkalom. Az árlista alapján egy havibérlet ami 8 alkalmas 7600 ft (vagyis alkalomra lebontva 950 ft) a 12 alkalmas bérlet 8990 ft (vagyis alkalmakra lebontva 750ft) Ezen felül ugye a cipő ami 8 alkalmas bérlet esetében durván 1400-1500ft, 12 alkalmas esetén 1250 ft. Az órarend alapján heti 3x van Kangoo edzés. hétfő, csütörtök, szombat (esti órákban, vagy 18:00-19:00 vagy 19:00-19:55) ja és nem utolsósorban nézzük a tényeket. Egy 60-80 kg-os súlyú nő esetében 30 perc alatt 300 kcal-t éget el, ami azt jelenti, hogy 1 perc alatt 10 kcal-t. Óránként pedig 600 kcal-t. Valljuk be nem rossz arány. kangoo cipőt nem érdemes venni (egy edző szerint) mert maga a cipő sem olcsó (60.000-75.000 között mozog egy jó Kangoo cipő) a neten én is láttam 25.000-ért de mivel nem vagyunk szakértők nem tudhatjuk, hogy jót veszünk-e illetve mennyire használtak ezek. Szóval visszatérve, nem érdemes megvenni, mert az intenzív használat miatt gyakran szervizelésre szorulnak, illetve cserélgetni kell benne alkatrészeket ami megincsak nem olcsó. A fitness terem amit megadtam, most szeptemberben például olyan akciót hírdet, hogy keddenként nem kell a Kangoo bérlésért fizetni. Tehát én biztos nem veszek cipőt. :) Remélem tudtam neked segíteni. :) Üdv : Vanda

2013. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja és itt a honlap, elnézést!


[link]

2013. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyonnagyon szépen köszönöm! :)

Utolsó: És nem tudod, hogy az első órát meglehet-e nézni esetleg ki lehet próbálni?

Az az igazság, hogy nem tudnék heti háromszor elmenni, mert a helyszín nincs a legközelebb hozzám. Ha egy-egy órára mennék el (a bérlet megvásárlása nélkül), akkor a napijegy+kangoo cipőt kéne fizetnem?

Ha voltál, akkor mi a tapasztalatod?

2013. szept. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!