Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás és gyúrás mennyire...

A futás és gyúrás mennyire fér meg egymás mellett?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy nappal edzek , gyúrok karra, felső testre, este meg futás. vagy maradjon ki nap más izom megmozgatására ?
2013. szept. 8. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is mi a célod? Ha fogyni akarsz akkor kell a futás is mellette, de csak mértékkel. Ha pedig tömeget növelsz, akkor ne fuss, mert ha olyan fajta vagy, akkor nem fogsz felszedni.
2013. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenre kellene edzeni, lábra is keményen, nem elég a futás, az nem lábedzés. Guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, vádligyakorlatok. Ezek is fontosak.

Ha izomnövelés a cél, akkor heti pár kardio edzés legyen csak, főleg ha nehezen tudsz tömegesedni.

Heti 3 napos teljes testes edzéssel kezd 2 hónapig, majd mehet osztott edzés.

google-ba: három napos teljes testes átmozgató edzésterv.

2013. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a gyúrást nem most kezdtem, 2 naponta csinálom, már van is karom. A futást csak azért tenném a keretbe, hogy segítsen kikapcsolni a zűrös hétköznapok melett, éés feltöltődjek, na megy agyi frisességet nyerjek, de legfőbb cél hogy növeljem az akaratom!
2013. szept. 8. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azért csinálod, arra jó lesz, a többit meg leírtam.:)
2013. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks köszi a választ! :)
2013. szept. 8. 18:50
 6/6 legion ***** válasza:
És,hogy megy a futás?Mennyit futsz Cooperen?
2013. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!