Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne szép, lapos hasam?

Hogyan lehetne szép, lapos hasam?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nem vagyok kövér de a hasam nagy a csípőm pedig széles. 162 cm vagyok, 52 kg. Az utóbbi időben volt egy komoly problémám ami miatt lefogytam, a hasam is lement. Nagyon örültem neki, hogy végre lapos hasam lett. Most már jobban tudok enni, s bár nem eszem sokat, sőt délután 4-5 után már semmit nem eszem, nem iszom kólát, próbálom hanyagolni a túl zsíros ételeket, sőt még biciklizem is, megint visszajött az a fránya pocak. Az a furcsa, hogy csak a hasam alsó részén jelenik meg a zsír réteg és a csípőm körül,a testem többi része viszont vékony.

Kérlek segítsetek, mit lehet ezzel kezdeni? Teljesen el vagyok keseredve, egy hete még olyan boldog voltam, most meg minden szertefoszlott.

Most is belenéztem a tükörbe és elszörnyedtem, borzalmas. Minden este sírok miatta, én ezt már nem bírom. Megvonok magamtól egy csomó kaját, próbálok egészségesen táplálkozni és mégis mindig ez történik. Adjatok tanácsot!


2013. szept. 8. 22:07
 1/9 anonim válasza:
49%
küldj egy képet szerintem csak te gondolod hogy az nem szép.
2013. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Edzened kelleni diéta mellett.

Járj konditerembe.

Azért megnézném hogy milyen az alakod. Nem hiszem hogy olyan borzasztó ahogy beállítod.

Küldj képet.

22f

2013. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Holnap mindenkinek aki kér küldök képet, ma már sajnos nem tudok.

De tényleg borzalmas, annyira el vagyok keseredve :(

2013. szept. 8. 22:13
 4/9 anonim válasza:
100%
testépítés, küzdősport, crossfit, fitnesz, tánc valami keményebb kalóriaigényű sportot nézz ki aztán próbáld ki de figyelj a fehérjebevitelre nehogy lebomoljanak az izmok
2013. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%

Fogalmam sincs, hogy-hogyan lehetne szép lapos a hasad, bár szerintem nem lehet olyan fú de borzalmas, mint aminek beállíltod. :D


Ha küldessz képet, megmondom, hogy milyen...

18F

2013. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak hogy meg legyen a kérdés..ja meg a kép is :)
2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rossz témakör.


Szálkásító étrend és heti 4-5x 45 perc kardió a kulcs. Mellé nem ártana, ha menne súlyzós edzés, hogy ne veszíts izmot.

Helyi fogyás nincs, a tested dönti el, honnan milyen ütemben, mennyit fogysz.

A széles csípődet az esetek nagy részében nem tudod befolyásolni, mert a csontod adja meg a csípőd formáját is.

Valamint az emberek egy része genetikából adódóan nem tudnak teljesen lapos hasat "csinálni" maguknak. Ezzel semmi gond nincs, van, aki egészségesen képtelen fenntartani szálkás testalkatot, csak akkor, ha koplal, annak meg semmi értelme nincs.

A hasad fel is puffadhat rossz étkezési szokásoktól, pl: kevés folyadékot iszol, kerülni kellene a kenyeret, tésztát, nehéz kajákat. Egyél lassan, és soha ne edd magad dugig úgy, hogy majd kidurranjon a hasad.

Az este 4-5 után evés NAGYON ROSSZ ÖTLET, csak lelassítja az anyagcserédet. Egyél nyugodtan este, inkább fehérjedúsabb kajákat.

Illetve menstruációs ciklustól is függhet, pl amikor épp menstruálsz természetes, ha jobban fel vagy puffadva.

2013. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kérek szépen képet. :)

5. voltam.

2013. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Küldesz képet? :)
2013. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!