Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ülőmunkát végzek, kocsival...

Ülőmunkát végzek, kocsival járok dolgozni.10 kg felesleget mivel tudok leadni? FONTOS!

Figyelt kérdés

Napi 8 és fél órát ülök a gép előtt, és sajnos messze lakok a munkahelyemtől így csak a kocsi jöhet szóba. Vagy az irodában vagy a kocsiban ülök. Milyen mozgásformát ajánlotok, amivel le tudok adni 10 kg-ot?


Egészségesen eszem, semmi cukor, rengeteg zöldség,sok víz.


Milyen sport lenne számomra a leghatékonyabb?

Főleg hasra és combra híztam.


Előre is köszönöm a válaszokat! 23/L



2013. szept. 9. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Úszás
2013. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb.
2013. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csináld úgy mint én:) én is kocsival járok, de 6 km-re van a garázs:)
2013. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. szálkásító táplálkozás (hús, zöldségevés - cukor, liszt, tej nélkül..)


2. gyógytornák,

3. erősítő edzések. Amire időd van.. erősíteni otthon is lehet, gyógytornáknak jó hatásaik vannak, de edző kell hozzájuk egy ideig.

2013. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment mindenkinek a zöld kéz!


Haspadozni szoktam otthon, guggolásozni, meg ilyen derékforgásokat,ami lehúzza az úszógumikat! De úgy érzem ez sem elég. 180 cm vagyok és 72 kg. 1 éve még 62 voltam,annyira rossz.

2013. szept. 9. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
fegyencedzés program.. végig.
2013. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Na várjunk egy kicsit:

Sajnos nincs helyi zsírégetés. Olyan nincs, hogy csak egy-két kiválasztott helyről fogyj, nem így működik. Nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok. Mindenkinél genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Nem tudod befolyásolni, szabályozni!

Tehát szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés és majd lemegy az óhajtott helyről is. De máshonnan is..

2013. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a derékforgásra írtam, mert olyan nincs hogy azzal majd lemegy a zsír!
2013. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az úszás pont nem, a futás sokkal inkább. Lehet vegyes futás-gyaloglással kezdeni nyugodtan, úgy könnyebb.
2013. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!