Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezhet olyan szerintetek,...

Létezhet olyan szerintetek, hogy egy volt sportoló olyat állít, hogy a felüléstől lemegy a hasi zsír? :O

Figyelt kérdés

Ez az ismerősöm szerintem kicsit hazudós, már egy-két dologban rajtakaptam, hogy nem mondott igazat, azt állítja magáról, hogy régebben kickbox országos bajnok volt kétszer is.

De ha ez igaz netán, akkor hogy javasolhatott akkora hülyeséget a hasi zsír eltüntetésére, mint a felülést??


Ti el tudjátok képzelni, hogy ilyen buta legyen egy díjnyertes kickboxos?


2013. szept. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akik ugyan sikeresek a sportágukban, de az elméleti tudásban elmaradnak. Szegény nem tudja, hogy nincs helyi zsírégetés, de a lényeg, hogy te tisztában vagy vele.:)
2013. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, igen, köszi. :)

Mindegy, én ezek után kételkedem benne, hogy valóban országos bajnok volt.

2013. szept. 10. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg arra gondolhatott, hogy formásodik a hasad a felüléstől és a zsír alatt a plöttyedt hasat értette, csak közérthetőbben akart fogalmazni. Netán nem volt elég elmélti tudása és saját magán azt tapasztalta, hogy a felüléstől a hasa feszesebb lett, és azt hitte azért, mert lement a zsír. Meghát ha úgy vesszük, tényleg lemegy a zsír, mert az izom, meg a testmozgás több zsírt éget, nem azt mondta, hogy csak a hasi zsír megy le, hanem hogy onnan is.
2013. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg: az emberi ostobaságnak nincs határa.
2013. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez szokj hozzá, ami nem pont a testépítéssel kapcsolatos sport, ott az edzők/sportolók háttértudása magához a sporthoz igen szerény kis hazánkban.

Én is küzdősportolok, mindig olvasom az angol/magyar szakirodalmat, de mások meg semmit...

2013. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

persze,hogy létezik ilyen volt sportoló.

annak a rómeónak minden nap lenyomják a reklámját a rádióban,hogy az oto csilitől ami egy ilyen felülőgép lemegy a hasad napi 5 perc edzéssel.

még verseny kiírás is volt belőle.


az igazi régi típusú küzdőport edzők közül meg sokan nem sokat tudtak a rendes és hasznos erősítő edzésekről,vagy annak időzítéséről.

pl a mai napig láthatsz olyat küzdősport edzéseken,hogy egy 2 órás kimerítő edzés végén totál elsavasodva csináltatnak felülést,fekvőtámaszt,meg guggolást.

persze normál helyeken már nem pazarolják ilyenekre a drága edzésidőt,de öreg edzőknél ezek még mindig alapok,hiába van totál rosszul időzítve és értelmetlen.

szóval nem feltétlen hazudós,hanem az ő korában ez volt a módi és úgy is tudta valószínűleg azért mondhatta ezt.


én is ismerek olyan ex bajnok küzdősport edzőt,aki azt mondta 1x,hogy az 1 kilós súllyal ütögetés a legjobb ütőerőre,de most nem fogom kijavítani ha nem kérdezte a véleményem.

rosszul tudja,de mégis ő a bajnok én meg nem:).

2013. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!