Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Körülbelül egy hete járok...

Körülbelül egy hete járok edzeni, és ma elég kínos helyzetbe kerültem. Nem tudom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Fekve-nyomást végeztem de a végén nem tudtam kitolni és visszarakni a rudat, nem voltak rajta nagy súlyok, de már fáradt voltam (és már el kellett volna mennem, de azt hittem, hogy még meg tudom csinálni). Nem tudtam mit csináljak, ezért felálltam és úgy raktam vissza a rudat, de mindenki nézett. Tudom, hogy ezt így nem lehet, meg akár meg is sérülhetek, mégis annyira megalázó volt ez a helyzet és nem tudom, hogy vissza merek-e menni abba az edzőterembe. Szerintetek mit tegyek? (Ne nézzetek hülyének, így is állandóan parázok és ez nem segített a helyzeten. )
2013. szept. 19. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekik kellett volna segíteniük, épp ezért nekik gáz ez, mivel nem segítettek. Jártam kondiba kb másfél évig, többször is volt hogy valakitől ki kellett menteni a rudat fekvenyomáskor :D meg mikor éreztem h fáradok megkértem valakit h segítsen bár ha nincs ismerősöd akkor nem olyan jó.
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul sok emberrel, ezen ne rágódj, nem néz emiatt senki rossz szemmel rád. Már el is felejtették szerintem.
2013. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bakker!

egyszer rajtam maradt 120 kiló, itthon az edzőtermemben.

egyedül voltam, még a haverjaim se jöttek akkor edzeni.

párszor megpróbáltam kinyomni, de egyre csak gyengültem.

én végig görgettem a csípőmig, akkor fel tudtam ülni, mert a lábamon volt a súly, és ott mintha felhúzást csináltam volna felálltam, majd leraktam a súlyt.

másnap tiszta lila folt volt a hasam, és nagyon fájt, ahogy a vékony rúd a nagy súllyal végig ment rajta.

2013. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rólam is vettek már le kemény 30kg-t levezetésnél, persze kicsit ego-romboló, de kit érdekel, mindenkivel előfordul ilyesmi, nem néznek le. Főleg, hogy felálltál vele, nem vergődtél alatta tanácstalanul.
2013. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!