Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatom a legjobb...

Hol találhatom a legjobb sportfogadási tippeket?

Figyelt kérdés

Ismerek pár FB-s oldalt, de azok nem voltak igazán hatékonyak(nem sok tipp jött be).

Pár napja találtam ezt az oldalt:

[link]

Ez egész jónak tűnik.


Ismertek olyan oldalakat, amik tényleg jó, megbízható tippeket adnak?



2013. szept. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak magadban bízz,meg a szamaradban.Nálad jobban senki sem tudja .a te pénzedért.Amennyiben te sem tudod ne játssz.oddsportal.com,oddschecker.com, betbrain.com
2013. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hookuszpook ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval, valószínűleg senki sem tud sokkal jobb tippeket adni, mint amiket te kitalálsz.

Pár napja kitiltással fenyegettek, mert leírtam ide egy ilyen linket. Ha érdekel, írj privátban.

Viszont szerintem nem az eredményeket kell megtippelni, hanem olyan fogadási módszert kell választani, amivel biztosan nyersz az eredménytől függetlenül. Ha ez a dolog érdekel, keress rá a sportbefektetés szóra.

2013. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!