Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Online fogadás focira?

Presy kérdése:

Online fogadás focira?

Figyelt kérdés
Online fogadás esetén ha csak focira szeretnék fogadni muszáj bankszámla szám? ha van paypal cimem és azon 1200 forint megtehetem hogy megjátszom? Nem vagyok nagyon fogadós tipus de minek porosodjon rajta.Tudtok ilyen honlapokat?

2013. okt. 1. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

betathome, bwin, bet365.

én utóbbit ajánlom.

Azt hiszem hogy kell egy bankszámlaszám ami a paypalhoz van kapcsolva, de nem vagyok biztos benne.

a másik ami probléma lehet, hogy általában 1500 forint szokott lenni a minimum befizetés összege.

2013. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hookuszpook ***** válasza:
Nem számít, hogy mire szeretnél fogadni, a befizetési lehetőségek ugyanazok. Bankszámla nem szükséges a befizetéshez, e-számlákról is megoldható a feltöltés, de a Paypal nem használható erre a célra.
2013. okt. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!