Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlanátok?

Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve edzek,de van rajtam felesleg és most kezdtem el rajta gondolkozni hogy vegyek-e fehérjét?Ha minden edzés után ennék fehérjeturmixot és kevés szénhidrátot mellette és közbe súlyzós edzéseket csinálnék akkor megmarad az ennyi zsír és inkább az izomtömeg növekszik?16/F 80 kg

2013. okt. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát az izom növekedéséhez szükséges a fehérje, szénhidrát és némi zsír. Azon kívül, hogy megveszed a fehérjét és csinálod a súlyzós edzést nem feltétlen fogsz lefogyni. Kivéve akkor, ha kajában is oda figyelsz rá.


Én azt mondanám, hogy megszabadulj a zsírtól, hogy csinálj még kardios edzéseket is. Kajában pedig kerüld a zsíros, hizlaló, egészségtelen ételeket, inkább sok sok fehérje és szénhidrát. Bár attól függ hány kilóra akarod magad felgyúrni mert aszerint kell kiszámolni, hogy mennyire lenne szükséged naponta.


Egyébként hány cm vagy?

2013. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok olyan nagyon kigyúrt lenni. :) ja az lemaradt 177-8 körül vagyok
2013. okt. 14. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen magassággal ha az a 80kg izom lenne elég patent lennél:)


A lényeg, hogy kaja és rendszeres edzés nélkül nem lehet komoly eredményt elérni.


Ha változtatsz az étrendeden, csinálod az edzéseket simán sikerülhet amit akarsz. Egyébként 80kgnál neked 160g fehérje 400-500g ch kellene naponta. Zsíros,hizlaló ételeket pedig hanyagolni kellene.


[link]

találsz táblázatot mibe mennyi van.

2013. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!