Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ha...

Titeket nem idegesít ha társastánc közben ( angol, bécsi keringő) nem néz a lány a szemetekbe?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 08:31
 1/9 aikiboxer ***** válasza:
91%
Van, akit zavar a közelség, túl intimnek érzi hogy még szemezzetek is.
2013. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
engem idegesít, hogy közben a földet nézi... =/ Jó az elején még mikor tanultuk akkor én is arra figyeltem ne hogy elrintsam, de hát, na...
2013. okt. 15. 08:40
 3/9 aikiboxer ***** válasza:
91%
Akkor se néz rád, amikor olyan figura van, hogy távolabb léptek egymástól? Mondjuk az tényleg kiábrándító. Azt, ha miközben öleled, nem kardoztok az orrotokkal, megértem.
2013. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kezdő rossz szokása - szólj neki.
2013. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de pont a keringőnél a fejtartás miatt szinte lehetetlen a partner szemébe nézni. A latin az persze más tészta.
2013. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

suttogj a fülébe vicceseket pár percenként,dicsérd meg néha,vagy hajolj a nyakába és szaglászd meg,a reakciótól függően oltsad-negatív bók.

aztán máris a szemedbe fog nézni,mert ha hatással leszel rá,felkelted az érdeklődését,akkor a véleményed az elismerésed fontosabb lesz neki az adott pillanatban,mint a nyavajás tánc.

szóval ha nem néz rád,akkor az van,hogy az érdeklődés jelzője irányodban alacsony,mert nem vagy kezdeményező, lazán elnézed és benyeled azt,hogy levegőnek vagy nézve.

2013. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A keringőkben a lány feje nem szembe néz veled, hanem balra van fordítva, legalábbis, ha jól táncoljátok, szóval, ne várd, hogy a szemedbe nézzen!
2013. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lacee02 ***** válasza:
Nem, mivel lehetetlen hogy oda nézzen. A fejtartás miatt is.Ha mégis a szemedbe néz, akkor az már régen rossz
2013. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VivCatGirl válasza:
Csak azoknál a figuráknál tud a szemedbe nézni, ahol nem hagyományos zárt tánctartás van, a latinban van ebből több.
2014. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!