Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég komolyan edzek 3 hete...

Elég komolyan edzek 3 hete már, a kajára is nagyon odafigyeltem, de ma befaltam 1200kcal édességet, egy tábla csokit plusz oero kekszet, elég nagy bűntudatom van . Lehet ebből problémám? Milyen hatással lesz ez rám? Valahogy tudnám kompenzálni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 21:21
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy reggel normálisan ettem mikor felkeltem 9kor,aztán 11kor mikor mentem volna edzeni szokásos fehérje plusz kreatin edzettem normálisan ,aztán kajáltam normálisan és aztán nem ettem csak ezeket a szarokat...
2013. okt. 19. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz problémád, nem egy napon múlik a forma.
2013. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:DD



Persze, hogy kompenzálhatsz. Egy hétig rendesen tartsd a diétát vagy amit csinálsz édesség nélkül.

2013. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Nem fog összedőlni a világ, ne aggódj emiatt!
2013. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a megnyugtatást :D bár még mindig iszonyatosan érzem magam a falás rohamom miatt...
2013. okt. 19. 21:40
 6/7 *Glissade* ***** válasza:
Azért van falási rohamod mert túl szigorú vagy magaddal szemben.
2013. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
képzeld én minden nap ennyi édességet eszek és mégis edzek...bűntudatom sincs, csak egyszerűen szeretem az édességet....
2013. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!